York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ILSC New York Dil Okulu

ILSC New York Dil Okulu

ILSC New York Dil Okulu

Amerika dil okulu programlarının genelinde çokça tercih edilen bir bölge olan; New York'da oldukça merkezi bir lokasyonda yer alan ILSC Amerika dil okulu, öğrenci odaklı yurtdışı eğitim sistemini önemseyen kurumlardan bir tanesi oldu. Her yıl farklı ülkelerden yüzlerce öğrencinin tercihi olan okul, tam donanımlı sınıflarında profesyonel eğitim metodlarını uygulayarak eğitim vermektedir. Dil eğitimi dışında öğrencilerin keyifli bir eğitim süreci geçirmeleri için aktivite ve etkinlik programlarına...

Amerika dil okulu programlarının genelinde çokça tercih edilen bir bölge olan; New York'da oldukça merkezi bir lokasyonda yer alan ILSC Amerika dil okulu, öğrenci odaklı yurtdışı eğitim sistemini önemseyen kurumlardan bir tanesi oldu. Her yıl farklı ülkelerden yüzlerce öğrencinin tercihi olan okul, tam donanımlı sınıflarında profesyonel eğitim metodlarını uygulayarak eğitim vermektedir. Dil eğitimi dışında öğrencilerin keyifli bir eğitim süreci geçirmeleri için aktivite ve etkinlik programlarına da yer veren ILSC New York, diğer öğrencilerle iletişime geçmenizi ve aktiviteleri birlikte gerçekleştirmenizi destekliyor.

Böylece yurtdışı eğitim alıyorken arkadaş edinmenize ve farklı kültürleri tanımanıza olanak sağlıyor. Long Island ve Washington'a haftasonu gezileri, Soho'da alışveriş, Museum of Modern Art ziyareti, beysbol maçları ve tekne turları gibi aktivite ve etkinlikler düzenleniyor. Dilediğinize katılarak ders dışındaki boş zamanlarınızı Amerika'yı keşfederek değerlendirebilirsiniz. Genellikle Amerika’da üniversite eğitimi için hazırlanan bir program olan ILSC Amerika dil okulu, yurtdışında üniversite okumak isteyenler için önceliklerden bir tanesi haline geldi. Öncelikle Amerika’da üniversite eğitiminize sizleri hazırlar ve aynı zamanda da Amerika’yı geniş geniş tanımanıza ve Amerika’yı yeniden keşfetmenize yardımcı olacaktır. ILSC bünyesinde; akademik sınav hazırlıkları, üniversite odaklı sınav hazırlıkları, üniversiteye hazırlık programları, iş İngilizcesi , spesifik İngilizce çalışmaları, sektörel sertifika programları, New York keşif programları, Youth Programs alanlarında dil eğitim olanakları mevcuttur. Dersler alana yönelik olarak haftada 20 ve 30 saati kapsayacak şekilde gerçekleşiyor.

ILSC Amerika dil okulu çerçevesinde; aile yanı konaklama, residence öğrenci yurdu ya da hostel (tek/çift kişilik) seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sizleri Amerika’da üniversite eğitimi için hazırlayacak olan bu programın sağladığı diğer hizmetler ise şunlar; 10 modern sınıf, maksimum 15 kişi ile eğitim, E-öğrenim sistemi, öğrenci salonu, öğrenci bilgisayarları, mikrodalga fırın, bireysel öğrenci çalışma alanı, ücretsiz wifi, kahve makinası, resmi sınav merkezi, bahçe, masa tenisi, kolay ulaşım bağlantıları gibi imkanlar var.

 ILSC Dil Okulu İle Amerika'da Üniversite Hazırlığı

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ILSC
  • Seviye
   : ILSC bünyesinde; Academic, Test Prep and University Preparation, Business English, Humanities, Certificate Programs, Explore New York, Youth Programs alanlarında dil eğitim olanakları mevcuttur. Dersler alana yönelik olarak haftada 20 ve 30 saati kapsayacak şekilde gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama, residence öğrenci yurdu ya da hostel (tek/çift kişilik) seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : 10 modern sınıf, maksimum 15 kişi ile eğitim, E-öğrenim sistemi, öğrenci salonu, öğrenci bilgisayarları, mikrodalga fırın, bireysel öğrenci çalışma alanı, ücretsiz wifi, kahve makinası, resmi sınav merkezi, bahçe, masa tenisi, kolay ulaşım bağlantıları gibi imkanlar bulunur.
  • Fiyat
   : Haftalık 220 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar