York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ILAC Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

ILAC Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

ILAC Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

"2011 yılında Toronto'nun en iyi dil okulu seçilen ve genel itibariyle bakıldığında da Kanada dil okulları içerisinde önemli bir yere sahip olan ILAC Toronto dil okulu, öğrencilerine dil eğitminin yanında sosyal ve kültürel anlamda da birçok farklı alanda hizmet veriyor." En iyi Kanada dil okulu programlrından bir tanesi ILAC aynı zamanda 2011 yılında Toronto’nun en iyi dil okulu seçildi.  ILAC dil okulu, eğitim ve kariyer öncesi ve karyer sonrası aşamalarınızda oldukça itibarlı olan ve birçok ...

"2011 yılında Toronto'nun en iyi dil okulu seçilen ve genel itibariyle bakıldığında da Kanada dil okulları içerisinde önemli bir yere sahip olan ILAC Toronto dil okulu, öğrencilerine dil eğitminin yanında sosyal ve kültürel anlamda da birçok farklı alanda hizmet veriyor."

En iyi Kanada dil okulu programlrından bir tanesi ILAC aynı zamanda 2011 yılında Toronto’nun en iyi dil okulu seçildi.  ILAC dil okulu, eğitim ve kariyer öncesi ve karyer sonrası aşamalarınızda oldukça itibarlı olan ve birçok ödülü bulunan köklü bir yurdışı eğitim programıdır. Yurtdışı eğitim kategorisinden; dil okulları için verilen Top Choice Awards bu okula 6 yıl boyunca en iyi dil okulu unvanını layık gördüler.  Haftalık fiyatlar ile ücretlendirilen bu ILAC dil okulu fiyatı, haftalık 187 pound olarak ücretlendirildi.

Diğer Kanada dil okulu fiyatları, listemizden incelenebilir.

ILAC Kanada dil okulu ile birlikte, IELTS sınavı hazırlık, Intensive kurslar, Beginners’ Intensive Course, English Plus British Culture and History, English Plus Business and Finance, Cambridge English: First, Cambridge English: Advanced, Compact Course, Diploma of English, English Plus Tourism and Hospitality alanlarından dilediğinizi seçerek dil eğitim hizmeti alabilirsiniz. Dersler seçtiğiniz alana bağlı olarak haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştiriliyor.

Yani dolayısıyla ILAC dil okulu çerçevesinde hem yurtdışı eğitim için hazırlık yapabilir ve iş alanlarınızda başarılı olabilmek adına spesifik eğitimler alabilirsiniz. Sınıf içi şartlara bakacak olursak; 90+ derslik, 100+ multimedya odalar, dil laboratuvarı, ücretsiz yüksek hızlı wifi desteği var.

Dünyanın en büyük caddesi olan Yonge Caddesi’nde aklınıza gelebilecek her şeyi bulabilirsiniz. Birçok sanayi kuruluşuna da ortak olan ILAC, öğrencilerine kendi potansiyellerini dışa çıkartması adına uzman eğitim kadrosu ile destek vermektedir. Dünyada eğitim anlamında sözü geçen ve ünlü eğitmenler tarafından parmak ile gösterilen bu köklü okulda Yurt Dışı Dil Okulu fırsatını York Education tecrübesi ile sizlerde yaşayın.

Kanada ILAC Dil Okulu Özellikleri ve Fiyatı

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ILAC
  • Seviye
   : IELTS Preparation, Intensive Course, Beginners’ Intensive Course, English Plus British Culture and History, English Plus Business and Finance, Cambridge English: First, Cambridge English: Advanced, Compact Course, Diploma of English, English Plus Tourism and Hospitality alanlarından dilediğinizi seçerek dil eğitim hizmeti alabilirsiniz. Dersler seçtiğiniz alana bağlı olarak haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Aile yanı ve özel yurt konaklama ve otel
  • Dahili Hizmetler
   : 90+ derslik, 100+ multimedya odalar, dil laboratuvarı, ücretsiz wifi
  • Fiyat
   : Haftalık 296 CAD' dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar