York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

IELTS Sınav Hazırlık

IELTS Sınav Hazırlık

IELTS Sınav Hazırlık

Kurumlar üst düzey bölümlerin İngilizce dil sınavı sonuçlarını oldukça önemserler. Bakanlıklar, müsteşarlıklar, dış ilişkiler ile alakalı kurumlar, büyük elçilikler gibi önemli mevkilere gelebilmek adına mutlaka yabancı dil sınavlarından olumlu olabilecek sonuçları almak gerekir. Bunun haricinde ise önemli holding ve önemli kuruluşlara katılabilmek adına mutlaka IELTS, YDS gibi sınavların sonuçları hakkında sizlere sorular yöneltilir. O nedenle yapılan yabancı dil sınavları, dil eğitim seviyesin...

Kurumlar üst düzey bölümlerin İngilizce dil sınavı sonuçlarını oldukça önemserler. Bakanlıklar, müsteşarlıklar, dış ilişkiler ile alakalı kurumlar, büyük elçilikler gibi önemli mevkilere gelebilmek adına mutlaka yabancı dil sınavlarından olumlu olabilecek sonuçları almak gerekir. Bunun haricinde ise önemli holding ve önemli kuruluşlara katılabilmek adına mutlaka IELTS, YDS gibi sınavların sonuçları hakkında sizlere sorular yöneltilir. O nedenle yapılan yabancı dil sınavları, dil eğitim seviyesini kapsamlı bir şekilde ölçmeye odaklanmıştır.

IELTS sınavına hazırlık çalışmaları kapsamında yapılan birçok kurs vardır. Bu kursların bir kısmı olumlu sonuçlar verirken, bir kısmı ise zaman kaybı teşkil edebilir. York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde alanında uzman eğitim kadrosu ile sunulan akademik sınavlara hazırlık çalışmaları yer alır. Bu çalışmalar kişiye ve ihtiyaca yönelik tasarlanır ve profesyonel olarak gerçekleştirilir. Ayrıca bu alanda yurt dışı eğitim fırsatları da değerlendirilebilir. Yurt dışında alınan dil eğitimlerinden sonra yabancı dil sınavlarına girenlerin genellikle yüksek puanlar aldıkları gözlemlenmiştir. 

Yabancı dil sınavları oldukça zorlayıcıdır. Bu sebeple, hangi yabancı dili tercih edecekseniz mutlaka ona yönelik bir ülke tercihi yapmanız gerekir. Bir dilde paragraf sorusu çözebilmek, o dil ile ilgili kapsamlı bilgiye sahip olmayı gerektirir. Hatta gündelik anlatım bozukluklarına dahi aşina olmak gerekir. Konuşarak ve sürekli pratik yapılarak öğrenilen diller, Türkiye içerisinde öğretilen dillere oran ile çok daha olumlu sonuçlar verir. Böylelikle yapılacak IELTS sınavı ile birlikte ne kadar ilerlediğinizi hem kendinize hem de başvuracağınız kurumlara kanıtlamış olursunuz. Her dil sınavı beraberinde başarı getirmeye odaklı olmalıdır. 

IELTS hazırlık çalışmaları ile ilgili size en uygun seçenekleri öğrenmek ve size en uygun eğitim planının tasarlanması için danışmanlarımızdan ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofimize uğrayın ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar