York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ICWS at Swansea University

ICWS at Swansea University

ICWS at Swansea University

Çok daha fazla iyi bir İngilizce eğitimine ihtiyacınız var ise oldukça doğru bir yerde olduğunuzu hatırlatırız. Her anlamda kendinizi geliştirecek ve bu gelişmeler sayesinde çok daha fazla dil öğrenme fırsatını yakalayacaksınız. Üniversitemizde özellik de yabancı dillerden İngilizcenin öğrenilmesi konusunda yeterince fazla bir hassasiyet gösterilir. Tanıtım toplantılarına katılmanız sizler için yeterince yol gösterici olacaktır. Sizler her anlamda yeterince başarıyı bizim ile yakalayacaksınız. L...

Çok daha fazla iyi bir İngilizce eğitimine ihtiyacınız var ise oldukça doğru bir yerde olduğunuzu hatırlatırız. Her anlamda kendinizi geliştirecek ve bu gelişmeler sayesinde çok daha fazla dil öğrenme fırsatını yakalayacaksınız. Üniversitemizde özellik de yabancı dillerden İngilizcenin öğrenilmesi konusunda yeterince fazla bir hassasiyet gösterilir. Tanıtım toplantılarına katılmanız sizler için yeterince yol gösterici olacaktır. Sizler her anlamda yeterince başarıyı bizim ile yakalayacaksınız. Lisans ve yüksek lisans programlarında her öğrencilerin atlatacakları aşamalar belirlenmiş olacaktır. Lisans eğitim programları kapsamında mutlaka; ilk yıl üniversite eğitimlerine hazırlık olarak kendini gösterecektir. İkinci ve üçüncü yıllarda gerçekçi bir lisans eğitimi aldıktan sonra son yıl da sizler için mezuniyet yılı olacaktır. ICWS at Swansea University sizler için özellik ile de dil öğrenmek isteyenler için yeterince iyi bir tercih olacaktır.

Kampus alanı içerisinde yeterince fazla sosyal aktivite mevcuttur. Her branştan öğrenci istediği her alandaki aktivitelere ücretsiz olarak katılımları gerçekleştirme hakkına da sahiptir. Kampus içerisinde inançların bir kısmı için de ibadet alanı mevcuttur. Mutlaka belirtmek gerekir ki kampus alanında mevcut bulunan spor köylerini görünce oldukça vazgeçilmez bir okulda okuduğunuz anlayacaksınız. Kampus içerisinde oldukça fazla yeşil alan ve staj imkanının olabileceği binalar da mevcuttur. ICWS at Swansea University ile hayat standartlarınız çok daha fazla yükselme gösterecek ve sizleri çok daha fazla mutlu edecektir.

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar