York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ICRGU at Robert Gordon University

ICRGU at Robert Gordon University

ICRGU at Robert Gordon University

Her öğrenci geleceğine tam anlamı ile adım atmak ister. Mutlaka sizlerin alacağı eğitim ile kariyeriniz belirlenecek. İleriyi düşünmek ve yeterince meslek odaklı davranmak adına sizler de üniversitemiz ile tanışmalısınız. Üniversitemiz içerisinde oldukça fazla öğrenciye yer var ve sizler de bu kadrodan bir yer almasınız. Oldukça fazla farklı ırktan sizlere öğrenci imkanı vardır.  Yaklaşık 65 ülkeden gelen öğrenci karışımı sınıflarda yer alıyor olmanız sizlere çok daha fazla dil öğrenme avantajı ...

Her öğrenci geleceğine tam anlamı ile adım atmak ister. Mutlaka sizlerin alacağı eğitim ile kariyeriniz belirlenecek. İleriyi düşünmek ve yeterince meslek odaklı davranmak adına sizler de üniversitemiz ile tanışmalısınız. Üniversitemiz içerisinde oldukça fazla öğrenciye yer var ve sizler de bu kadrodan bir yer almasınız. Oldukça fazla farklı ırktan sizlere öğrenci imkanı vardır.  Yaklaşık 65 ülkeden gelen öğrenci karışımı sınıflarda yer alıyor olmanız sizlere çok daha fazla dil öğrenme avantajı da sunacaktır. Sürekli gelişme gösteren bir portföy ile yeterince gelişmişliğin ne demek olacağını çok daha iyi anlayacaksınız. ICRGU at Robert Gordon University içerisinde lisans eğitimi dört yıl olarak devam eder. Ve hemen ardından sizler mutlaka yüksek lisans eğitim programlarına da katılabilme hakkına sahip olursunuz.

Muhasebe, işletme ve hukuk ana bilim dallarından yüksek lisans yapma hakkını sahip olacaksınızdır. Lisans eğitim programları da çok daha fazla bilim dalını kapsıyor. Özellik ile de sağlık alanında yeterince staj ve yeterince donanımlı eğitim hakkı kazanma fırsatınız olacaktır. Sistemsel olarak kayıt yaptırdığınız her bölüm için mutlaka sizlerin yeterince kurs ve burs imkanına tabi olmanız gerekir. Sistemsel olarak mutlaka tanımlanması gereken bir dil programının da yer de almanız gerekir. ICRGU at Robert Gordon University hayatınıza şekil verecek ve sizlerin oldukça kaliteli bir alanda başarı yakalamasını da sağlayacaktır.

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar