York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Humboldt Institut Almanya Yaz Okulu

Humboldt Institut Almanya Yaz Okulu

Humboldt Institut Almanya Yaz Okulu

Humboldt Institut yaz okulları ileri gelen programları ile öğrenciler için ülkenin etkileyici tarihi kentleri, doğası, nefes kesen kasabaları ve kozmopolit büyük şehirlerindeki merkezlerinde Almanca dil eğitimi vermektedir. Humboldt tam donanımlı merkezleri, alanında deneyimli eğitmen kadrosu ve özverili çalışanları ayrıca eğitim ve konaklamayı bir arada sunan güvenli ve kaliteli yurtları ile oldukça seçkin ve prestijli bir kurumdur. Geleneksel Almanca programları dahilinde gerçekleştirilen eğit...

Humboldt Institut yaz okulları ileri gelen programları ile öğrenciler için ülkenin etkileyici tarihi kentleri, doğası, nefes kesen kasabaları ve kozmopolit büyük şehirlerindeki merkezlerinde Almanca dil eğitimi vermektedir. Humboldt tam donanımlı merkezleri, alanında deneyimli eğitmen kadrosu ve özverili çalışanları ayrıca eğitim ve konaklamayı bir arada sunan güvenli ve kaliteli yurtları ile oldukça seçkin ve prestijli bir kurumdur. Geleneksel Almanca programları dahilinde gerçekleştirilen eğitici ve kültürel geziler ve aktiviteler ise son derece renklidir. Humboldt Institut, yaz tatillerini dil eğitimi alarak değerlendirmek isteyen 07-17 yaş aralığındaki öğrenciler için her detayı düşünmüştür ve öğrencilerin keyifli deneyimler edinecekleri eğitim çalışmalarını başarıyla tasarlamaktadır. Bu sayede öğrenciler hafta içi ve hafta sonu dersler haricinde düzenlenen geziler ve  çeşitli aktivitelere katılarak hem Almanya’yı gezip görme hem de  Almancalarını pekiştirme imkanına sahip olurlar.  Humboldt bünyesindeki yurtlarda aynı odada farklı milletten öğrencilerin konaklamasına özen gösterilirken aynı zamanda dil eğitimi verilen sınıfların mevcudu maximum 10 öğrenciden oluşur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar