York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Humboldt Bad Schussenried Klasik Yaz Okulu

Humboldt Bad Schussenried Klasik Yaz Okulu

Humboldt Bad Schussenried Klasik Yaz Okulu

Humboldt Almanya yaz okulları bünyesinde düzenlenen ve okul grubunun Bad Schussenried‘ deki okulunda gerçekleştirilen program, Constance Gölü, Tuna ve İller nehirleri arasında yer alan güzel ve tarihi bir manastır kentinde gerçekleştiriliyor. Almanya'nın fiziksel terapi amaçlı kaplıcaları, doğal güzellikleri ile olduğu kadar kültürel eserleri ile de tanınan bir tatil yöresi olması nedeniyle, bu yaz okulu programının içerikleri, böylece daha da zenginleştirildi. Özellikle tatili ile birlikte İngi...

Humboldt Almanya yaz okulları bünyesinde düzenlenen ve okul grubunun Bad Schussenried‘ deki okulunda gerçekleştirilen program, Constance Gölü, Tuna ve İller nehirleri arasında yer alan güzel ve tarihi bir manastır kentinde gerçekleştiriliyor. Almanya'nın fiziksel terapi amaçlı kaplıcaları, doğal güzellikleri ile olduğu kadar kültürel eserleri ile de tanınan bir tatil yöresi olması nedeniyle, bu yaz okulu programının içerikleri, böylece daha da zenginleştirildi. Özellikle tatili ile birlikte İngilizce dil eğitimini birleştirmek isteyen Almanya yaz okulu katılımcılarının tam da ihtiyaçlarına göre tasarlandı.

Almanya Yaz Okulu Programı Humboldt Bad Schussenried Ne Eğitimi Veriyor?

Humboldt Almanya yaz okulu geniş bir parkın kıyısında bulunup sınıfları modern, yurtları güvenli ve tam donanımlı bir kurumdur ve sınıflar ile odalar aynı binada yer almasıyla öğrenciler ders saatleri arasında fazla vakit kaybetmeyecekler. Humboldt Almanya yaz okulu programı, tam olarak 300 öğrenci kapasitesi ile Almanca dil eğitimi alabiliyorlar. Bununla birlikte bu Almanya yaz okulu ile birlikte öğrenciler, haftada 30 dersi kapsayan dil eğitimi yapılır.

Öğrenciler haftaiçi aldıkları Almanca ve İngilizce derslerden sonra okul tarafından düzenlenen çeşitli aktivitelere katılarak sosyal ortamda Almancalarını pekiştirme imkanı da bulurlar. Humboldt Almanya yaz okulu bünyesinde derslerin dışarısında atletik ve rekreasyon aktivitelerine de katılım sağlayabiliyorlar.  Öğrencilerin gerçekleştirebilecekleri etkinlik ve aktiviteler arasında kapalı yüzme havuzu, kapalı tenis kortları ve tırmanış duvarı bulunur. Humboldt Bad Schussenried yaz okulu merkezinde öğrenciler uzman eğitim liderleri eşliğinde aldıkları dil eğitimi dışında ilgi duydukları alanda aktiviteler gerçekleştirme konusunda da destek alabiliyorlar.  Bununla birlikteprogram boyunca yapılan eğitici ve kültürel geziler oldukça renkli ve eğlenceli geçiyor ve böylece dil eğtiiminiz ile birlikte gezi anılarınızı da pekiştirebilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Humboldt Institut
  • Seviye
   : Beginner seviyede dil eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık 30 dersi kapsayan Almanca dil eğitimi yapılır. Program başı ve sonunda değerlendirme testleri yapılır. Sınıf mevcudu maximum 6 kişiden oluşur.
  • Konaklama
   : Judgegastehaus Bad Schussenried yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 1 tam gün ve 1 yarım gün Augsburg, Bad Buchau, Biberach, Friedrichshafen, Ravensburg, Lindau, Mainau Adası, Meersburg, Kempten, Ulm, Münih, Lindau, Linderhof ve Sigmaringen şatolarına eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Program boyunca barbekü, basketbol, bilardo, yüzme, dağ bisikleti, ping-pong, futbol ve voleybol gibi etkinlik ve aktiviteler yapılır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 05 Haziran – 28 Ağustos tarihleri arasında 2 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 860 Eur
 • Program Sonucu

  *Öğrenciler daha fazla özgüven ile daha iyi karar almayı ve lider olmayı öğrenirler.
  *Eğitim gördükleri dilde düşünme ve konuşma becerileri gelişir.
  *Kelime dağarcıkları genişler ve telaffuz şekilleri düzelir.
  *Öğrenciler çeşitli aktivitelere katılarak eğlenceli deneyimler edinirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar