York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

HIC at the University of Hertfordshire

HIC at the University of Hertfordshire

HIC at the University of Hertfordshire

Oldukça fazla gelişmişlik gösteren üniversitemizde lisans eğitimi almak isterseniz mutlaka oldukça dolgun bir bilgi paketi programı sizleri bekliyor olacaktır. Üniversitemizde; konaklamadan, burs imkanlarına sosyal aktivitelerden öğrenci gezilerine her türlü olanakları bulabilmek yeterince mümkün. Sizler, istediğiniz her an seçtiğiniz lisans ile alakalı olarak yer alan laboratuarlarda çalışmalar yapabilirsiniz. Lisans ve yüksek lisans programlarının yanı sıra doktora programları ile de uzmanlığı...

Oldukça fazla gelişmişlik gösteren üniversitemizde lisans eğitimi almak isterseniz mutlaka oldukça dolgun bir bilgi paketi programı sizleri bekliyor olacaktır. Üniversitemizde; konaklamadan, burs imkanlarına sosyal aktivitelerden öğrenci gezilerine her türlü olanakları bulabilmek yeterince mümkün. Sizler, istediğiniz her an seçtiğiniz lisans ile alakalı olarak yer alan laboratuarlarda çalışmalar yapabilirsiniz. Lisans ve yüksek lisans programlarının yanı sıra doktora programları ile de uzmanlığınızı tamamlayabilmeniz yeterince mümkündür. Üniversitemizde öğrenci profilleri yeterince uygun ve yeterince zeka düzeyi yüksek kitlelerce oluşturulur. Her anlamda çok daha fazla dil eğitimi almanız sizlerin elinde. Alacağınız dil eğitimlerinin seviyesi de oldukça yüksek olacaktır. HIC at the University of Hertfordshire sizler sistemsel olarak çalışmanın ne demek olacağını çok daha iyi anlayabilme fırsatı bulacaksınız.

Üniversitemiz öğretim elemanları kadrosu da oldukça geniş profilli ve kitsel anlamda çalışmalara önem veren profesörlerden oluşmaktadır. Mutlaka kampus alanının bir öğrenciye sağlayacağı huzuru da tatmış olacaksınızdır. Oldukça fazla bütçeniz düşünülecek ve her anlamda politikalarınız bizlerce yeterince önemli görülecektir. Konaklama alanları sizlerin de tercih olabilecek türden bir seçim şeklinde kendini gösterir. Özellik ile de belirtmek gerekir ki, 7/24 var olan çevrim içi öğrenci portalı ile her sorunuza cevap bulmak artık mümkün. HIC at the University of Hertfordshire ile sizlerde geleceğinizi huzura kavuşturmuş olacaksınız mutlaka.

York Education Solutions‘da diğer yurtdışında üniversite ve İngiltere’de üniversite seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar