York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Hazırlık Atlama

Hazırlık Atlama

Hazırlık Atlama

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde yer alan, yurt içi ve yurt dışındaki üniversiteleri kapsayan hazırlık atlama programları ile öğrencilere destek ve danışmanlık hizmeti veriyor. Üst düzey eğitim veren üniversitelerde, lisans dersleri ayrıca lisans ve ön lisans bölümleri yabancı dil içerir. York Eğitim Danışmanlığı hazırlık atlama programlarımız sayesinde Yeditepe, Sabancı, Koç ve Bilgi gibi üniversitelerin sınavları için kişiye özel akademik destek olanakları sunuyoruz. Ayrıca hazırl...

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde yer alan, yurt içi ve yurt dışındaki üniversiteleri kapsayan hazırlık atlama programları ile öğrencilere destek ve danışmanlık hizmeti veriyor. Üst düzey eğitim veren üniversitelerde, lisans dersleri ayrıca lisans ve ön lisans bölümleri yabancı dil içerir. York Eğitim Danışmanlığı hazırlık atlama programlarımız sayesinde Yeditepe, Sabancı, Koç ve Bilgi gibi üniversitelerin sınavları için kişiye özel akademik destek olanakları sunuyoruz. Ayrıca hazırlık atlama programlarımız dâhilinde TOEFL ve IELTS gibi akademik sınavlara hazırlanan öğrenciler için gerekli alt yapıyı oluşturmak adına yardımda bulunuyoruz. Alanında deneyimli ve yabancı uyruklu eğitmenlerimiz eşliğinde alınan eğitimler sayesinde konuşma becerinizi yükseltme şansına sahip olun. Dil eğitimi kısıtlı olan öğrenciler için bir yıl boyunca dil eğitimi almak yerine, eğitim programlarımıza katılmak büyük avantajlar sağlıyor.

'Hazırlık Atlama’  kapsamında öğrencilerimize, en uygun programları en kapsamlı şekilde sunmak için profesyonel ve özverili çalışma ekibimizle York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak hizmetinizdeyiz.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimize uğrayın  ya da 0212 231 6954 nolu numaradan bize ulaşın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar