York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Hastings Yurt Dışı Yaz Okulu

Hastings Yurt Dışı Yaz Okulu

Hastings Yurt Dışı Yaz Okulu

Hastings: Ülkenin güneydoğusunda şirin bir liman şehri olan Hastings, esas ününü 1066 yılında Norman’ların, Kral Harold’ın ordusunu yendiği savaş sayesinde edinmiştir. Hastings şehrinin köyleri olan Winchelsea ve Rye yüksek oranda ziyaretçi kabul almaktadır. Asıl geçim kaynağı balıkçılık olan şehir, tarihi dokusu ve huzurlu atmosferiyle dinlenmeyi seven öğrenciler için doğru bir tercih. Yaklaşık 90.000 nüfusu olan şehir, Londra’ya 85 km uzaklıktadır. Ülkenin en sıcak bölgelerinden biri olan Hast...

Hastings: Ülkenin güneydoğusunda şirin bir liman şehri olan Hastings, esas ününü 1066 yılında Norman’ların, Kral Harold’ın ordusunu yendiği savaş sayesinde edinmiştir. Hastings şehrinin köyleri olan Winchelsea ve Rye yüksek oranda ziyaretçi kabul almaktadır. Asıl geçim kaynağı balıkçılık olan şehir, tarihi dokusu ve huzurlu atmosferiyle dinlenmeyi seven öğrenciler için doğru bir tercih. Yaklaşık 90.000 nüfusu olan şehir, Londra’ya 85 km uzaklıktadır. Ülkenin en sıcak bölgelerinden biri olan Hastings’in farkı öğrencilerin sıkılmadan eğitim alabileceği ve aynı zamanda bu Yurt Dışı Eğitim süresi boyunca tatil havasında geçmesidir. Yurt Dışı Yaz Okulu fırsatınızı bu huzurlu şehirde planlamak adına York Education sizin yanınızda.

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar