York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Hastings Yurt Dışı Eğitim

Hastings Yurt Dışı Eğitim

Hastings Yurt Dışı Eğitim

Hastings: Üniversite ya da Dil Eğitimi alırken aynı zamanda etkinliklerde boy göstermek veya gönüllü çalışmak için bu şehir çok ideal. Embassy okulları burada ön plana çıkmış. Dünya’nın birçok ülkesinde bulunan Embassy’de kaliteli eğitim ve birçok aktivite var. Burada eğitim dışında da kendinizi geliştirebileceğiniz bir sürü olanak sunulmuş. Hastings’ de aile yanı konaklamalar 115-130 GBP arasında değişiyor. Londra’ ya göre ekonomik olan Hastings’ de Yurt Dışı Eğitiminiz, York Education partnerl...

Hastings: Üniversite ya da Dil Eğitimi alırken aynı zamanda etkinliklerde boy göstermek veya gönüllü çalışmak için bu şehir çok ideal. Embassy okulları burada ön plana çıkmış. Dünya’nın birçok ülkesinde bulunan Embassy’de kaliteli eğitim ve birçok aktivite var. Burada eğitim dışında da kendinizi geliştirebileceğiniz bir sürü olanak sunulmuş. Hastings’ de aile yanı konaklamalar 115-130 GBP arasında değişiyor. Londra’ ya göre ekonomik olan Hastings’ de Yurt Dışı Eğitiminiz, York Education partnerliğinde sizlerle.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar