York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Hastings Yurt Dışı Dil Okulu

Hastings Yurt Dışı Dil Okulu

Hastings Yurt Dışı Dil Okulu

İngiltere’nin tatil bölgesinde yer alan küçük bir şehir olan Hastings ’te eğitim kalitesi yüksek ve tam donanımlı okullarda gerçekleştirilen dil okulu programları, Hastings’in güvenli bir şehir oluşu nedeni ile öğrencilerin tercihleri arasında bulunmasını sağlar. Hastings üniversitelerinin seçkin kampüslerinde gerçekleştirilen dil eğitimleri, uzman eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan eğitim çalışmaları esas alınarak yapılır. Ulaşım ve konaklama açısından kolaylıklar s...

İngiltere’nin tatil bölgesinde yer alan küçük bir şehir olan Hastings ’te eğitim kalitesi yüksek ve tam donanımlı okullarda gerçekleştirilen dil okulu programları, Hastings’in güvenli bir şehir oluşu nedeni ile öğrencilerin tercihleri arasında bulunmasını sağlar. Hastings üniversitelerinin seçkin kampüslerinde gerçekleştirilen dil eğitimleri, uzman eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan eğitim çalışmaları esas alınarak yapılır. Ulaşım ve konaklama açısından kolaylıklar sağlayan bu şehir aynı zamanda tatil beldesi olması nedeni ile özellikle yaz aylarında canlı ve hareketli bir atmosfere sahiptir. Ders dışında gerçekleştirilebilecek bir çok sosyal etkinlik ve aktivitenin yer aldığı Hastings’de dil eğitimi süreci oldukça keyifli ve hareketli olacaktır.

Hastings dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar