York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Hakkımızda

Hakkımızda

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Burçin Önal yönetiminde olup 2012 yılında kurulmuştur. York Education Solutions ofisimiz Nişantaşı’nda merkezi bir konumdadır ve hafta içi 10.00-19.00 Cumartesi günleri 11.00- 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Yabancı dil eğitiminde ihtiyacınız olan bütün eğitim seçeneklerini bir çatı altında bulabileceğiniz, güvenini ve kalitesini aldığı akreditasyonlarla ve eğitimlerle onaylatmış British Council onaylı bir eğitim merkezidir. Bünyesinde yabancı dil e...

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Burçin Önal yönetiminde olup 2012 yılında kurulmuştur. York Education Solutions ofisimiz Nişantaşı’nda merkezi bir konumdadır ve hafta içi 10.00-19.00 Cumartesi günleri 11.00- 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Yabancı dil eğitiminde ihtiyacınız olan bütün eğitim seçeneklerini bir çatı altında bulabileceğiniz, güvenini ve kalitesini aldığı akreditasyonlarla ve eğitimlerle onaylatmış British Council onaylı bir eğitim merkezidir.

Bünyesinde yabancı dil eğitimi ve akademik eğitim adına birçok servis sağlar ve bunların arasında; yurt dışında dil okulu, yurt dışında yaz okulu, interaktif İngilizce workshopları, hazırlık atlama, akademik sınavlar için destek ve danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak ilke edindiğimiz kaliteli hizmeti sunmak adına özenle kurulmuş profesyonel ve özverili bir ekip ve bunun yanı sıra alanında deneyimli kariyer sahibi, sertifikalı ve yabancı uyruklu eğitmen kadrosuyla çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz alanlarda kendimizi geliştirmek adına, çalıştığımız okulları özenle seçip her yıl ziyaret etmekteyiz. Uzman kadromuz, güçlü materyallerimiz ve tecrübelerimizle siz danışanlarımıza ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar