York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Sol Camps Simon Fraser University Klasik

Sol Camps Simon Fraser University Klasik

Sol Camps Simon Fraser University Klasik

  Kanada Yaz Okulu Sol Camps Simon Fraser University Klasik Yaz Programı başlangıç tarihleri nedir? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nasıldır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps Simon Fraser University Klasik yaz programı nerde yapılır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps Simon Fraser University Klasik Yaz programı ders içeriği nasıldır? Programda aktivite ve geziler bulunur mu? Kanada Yaz Okulu Sol Camps Simon Fraser University Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsini...

 

Kanada Yaz Okulu Sol Camps Simon Fraser University Klasik Yaz Programı başlangıç tarihleri nedir? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nasıldır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps Simon Fraser University Klasik yaz programı nerde yapılır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps Simon Fraser University Klasik Yaz programı ders içeriği nasıldır? Programda aktivite ve geziler bulunur mu? Kanada Yaz Okulu Sol Camps Simon Fraser University Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  

Kanada Vancouver'da Sol Camps bünyesinde Simon Fraser University'de düzenlenen klasik yaz programı, dünyanın dört bir yanından gelen genç öğrencileri buluştuyor. Böylelikle gençler yeni arkadaşlıklar kurma, farklı kültürleri tanıma, eğlence ve macera dolu bir yaz okulu süreci geçirme imkanı buluyorlar. Dil eğitimini destekleyici yaratıcı ve keyifli aktivite ve etkinlikler ile renklenen yaz kampı, haftasonu yapılan tam günlük geziler ile daha da ilgi çekici ve eğlenceli hale geliyor. Alanında deneyimli eğitim liderleri tarafından uygulanan yarım günlük eğitim sonrası öğrenciler, günün kalan kısmını doğayla iç içe geçiriyorlar. Açık havada gerçekleştirilen özel olarak tasarlanmış geleneksel okul oyunlarına, yarışmalara, spor faaliyetlerine ve adrenalin dolu doğa etkinliklerine katılarak hem sosyalleşme hemde dil becerilerini pratikler ile geliştirme imkanına sahip oluyorlar. Kanada Yaz Okulu Sol Camps Simon Fraser University Klasik yaz okuluna katılan öğrencilerin %90'ı bir sonraki yıl yine aynı programları tercih ediyorlar. Profesyonel eğitim metodlarını uygulayarak eğitim veren kurum aynı zamanda, keyifli ve verimli bir yaz sürecini garantiliyor. Kanada Yaz Okulu Simon Fraser University Klasik yaz programında öğrenciler Simon Fraser University kampüsünde bulunan konforlu öğrenci yurtlarında tek kişilik odalarda misafir edilirler. Öğrencilerin misafir edildikleri süre içerisinde hertürlü ihtiyaçlarına cevap verecek rehber öğretmenler de yurtlarda bulundurulur.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Sol Camps kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Kanada eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Sol Camps
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Sol Camps bünyesinde yer alan Simon Fraser University yurdunda tek kişilik odalarda yapılır. Programda ayrıca konaklamasız seçenekler de mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Victoria, Vancouver şehir turu, Granville Island, Lynn Canyon, Deep cove, Akvaryum ve Klahowya Village'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler film geceleri, yıldız gözlem evinde yıldızları izleme, bowling, yarışmalar, yetenek yarışmaları ve düzenlenen daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Sigorta, kayıt ücreti, tüm öğünler, tüm geziler ve aktiviteler için bilet, transfer ve yemek, eğitim materyelleri, kurs bitimi sertifika, havaalanı transferi.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 01 Temmuz ve 22 Temmuz arasında 1-4 haftalık dönemler şeklinde 1 Hafta: 1905 CAD-- Konaklamasız aktiveteli program : Haftalık 940 CAD-- Konaklamasız aktivitesiz program : Haftalık 525 CAD
 • Program Sonucu

  Kanada Yaz Okulu Sol Camps Simon Fraser University Klasik Yaz Programı Neler Kazandırır?

   

  *Farklı milliyetlerden arkadaşlıklar kurarak sosyal ilişkilerini geliştirirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar