York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Full Sail University

Full Sail University

Full Sail University

Üniversiteler adayları için oldukça büyük önem taşırlar. Bizler, üniversite standartlarımızda yeterince öğrenci ve yeterince gelecek odaklı olarak davranışlar sergileriz. Her halde lisans ve yüksek lisans adayları olarak bizlere başvuru yapabileceksiniz. Başvurularınız internet üzerinden olabileceği gibi aynı zamanda da belgeler ile gelip bireysel anlamda başvurularınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Sistem olarak, bursların ve oldukça fazla burs odaklı olan davranışların peşindeyiz. Fakat öğrenci...

Üniversiteler adayları için oldukça büyük önem taşırlar. Bizler, üniversite standartlarımızda yeterince öğrenci ve yeterince gelecek odaklı olarak davranışlar sergileriz. Her halde lisans ve yüksek lisans adayları olarak bizlere başvuru yapabileceksiniz. Başvurularınız internet üzerinden olabileceği gibi aynı zamanda da belgeler ile gelip bireysel anlamda başvurularınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Sistem olarak, bursların ve oldukça fazla burs odaklı olan davranışların peşindeyiz. Fakat öğrenciler başarılarına göre şekil ve burs alacaklardır. Eğer başarılı ve okul çapında derece yapacak olan bir öğrenci olursanız sizlere oldukça büyük ödül ve teşvikler yapılacaktır. Diğer taraftan ise belirtmek gerekir ki her teşvik sizlerin eğitim masrafları için ayrılan burstan bağımsız olacaktır. Ve asla ger ödemeli de değildir. 

Sizler lisans olarak her programı tercih edebilirsiniz. Fakat her bölüm için fiyat değişiklikleri boy gösteriyor. Bu sebep ile mutlaka öğrenci işleri ile irtibat halinde olmanız gerekir. Aksi halde sizler oldukça büyük sıkıntı ve sorunlar yaşayacaksınız. Diğer taraftan ise kampus hayatı altında da sizlere yeterince tecrübe sağlayacaktır. Sistemsel olarak her sorun sizlerden uzak kalmayı da başaracaktır. Full Sail University siz yeni öğrenci adayları için elinden geleni yapacaktır. Öğretim üyeleri sizlerin ilk olarak dil hazırlık aşamalarından geçmenizi beklerler. Sizler mutlaka mutlu ve huzurlu bir üniversite hayatı yaşayacaksınız.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar