York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Frensham Yurt Dışı Yaz Okulu

Frensham Yurt Dışı Yaz Okulu

Frensham Yurt Dışı Yaz Okulu

Frensham: İngiltere’nin Guildford kentinde bulunan bir kasabadır. Köyü çevreleyen doğal güzellikler, ağırlıklı olarak açık kırsal alanlar ve huş ağaçlarını görebilirsiniz. St. Mary Kilisesi görülmeye değer mekanlar arasındadır. 13.yy nişleri olan bu kilisenin en eski kısmı tapınaktır. Eğer orta çağ yapılarına ilginiz var ise gerçekten görülmeye değer bir yapı. Kilise, perilerden ödünç alındığı ve geri dönmediği söylenen büyük bir kazanı içeriyor. Frensham Little Port, Frensham Great Port ziyaret...

Frensham: İngiltere’nin Guildford kentinde bulunan bir kasabadır. Köyü çevreleyen doğal güzellikler, ağırlıklı olarak açık kırsal alanlar ve huş ağaçlarını görebilirsiniz. St. Mary Kilisesi görülmeye değer mekanlar arasındadır. 13.yy nişleri olan bu kilisenin en eski kısmı tapınaktır. Eğer orta çağ yapılarına ilginiz var ise gerçekten görülmeye değer bir yapı. Kilise, perilerden ödünç alındığı ve geri dönmediği söylenen büyük bir kazanı içeriyor. Frensham Little Port, Frensham Great Port ziyaret edilmesi gereken mekanları arasında. Orta Çağ’ın kokularının halen burnunuza geldiği bu güzide bölgede Yurt Dışı Yaz Okulu serüvenine York Education ile adım atın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar