York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Frances King Yurt Dışı Yaz Okulu

Frances King Yurt Dışı Yaz Okulu

Frances King Yurt Dışı Yaz Okulu

Frances King: Günlük İngilizce, Aile ve Gençlik Kursları, birebir özel oturumlar hizmetleri arasında yer alır. Londra ve Dublin’de hizmet veren köklü okul, 14 haftadan fazla eğitim alan öğrencilere indirimli Londra gezileri sunmuş. 8-15 yaş arası çocuklarınız İngilizce eğitim alırken siz de isteğinize göre programlara katılabilirsiniz. Dünyanın en ünlü müzelerine ev sahipliği yapar ve baş döndürücü atmosferiyle sizleri kucaklar. Herkes için illaki bir şeyin var olduğu, dünyanın en prestijli şehi...

Frances King: Günlük İngilizce, Aile ve Gençlik Kursları, birebir özel oturumlar hizmetleri arasında yer alır. Londra ve Dublin’de hizmet veren köklü okul, 14 haftadan fazla eğitim alan öğrencilere indirimli Londra gezileri sunmuş. 8-15 yaş arası çocuklarınız İngilizce eğitim alırken siz de isteğinize göre programlara katılabilirsiniz. Dünyanın en ünlü müzelerine ev sahipliği yapar ve baş döndürücü atmosferiyle sizleri kucaklar. Herkes için illaki bir şeyin var olduğu, dünyanın en prestijli şehirlerinde  Avrupa’da Yaz Okulu  fırsatını kaçırmamak  için deneyimli Yurt Dışı Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin. 

 

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar