Lütfen bekleyiniz...

Frances King Dublin Dil Okulu

"İrlanda'nın tarih dokusu canlı ve renkli sosyal atmosferi ile adından söz ettiren başkenti Dublin'de organize edilen Frances King İrlanda dil okulu, öğrencilerine yoğun dil eğitim programının yanında sunduğu sosyal ve kültürel imkanlar ile İrlanda dil okulları kapsamında ön plana çıkan eğitim kurumlarından biridir."

Frances King İrlanda dil okulu, yıllardan beri süre gelen tecrübesi ve birçok alana yönelik olarak tasarladığı programları ile eğitim hizmeti sunar. Her yıl bünyesinde farklı milletten yüzlerce öğrenci ağırlayan okulda, yeni arkadaşlıklar edinme ve  farklı kültürleri tanıma şansı bulabilirsiniz. Boş vakitlerinizde ise İrlanda'nın tarihi atmosferinde gezilere katılma ve bolca pratik yapma imkanına sahip olabilirsiniz. İrlanda dil okulu programları, özellikle yurtdışı eğitim arayışındakilerin ‘İngiltere’ seçeneklerine iyi bir alternatif oluşturuyor.

Eğitim sistemlerinin de benzerliği ve jargonun da aynı olmasıyla, İrlanda’da dil okulu programları en az İngiltere kadar popüler hale geldi. Özellikle yurtdışında eğitim ile üniversite okumak isteyen kişiler, İngiltere’nin fiyatları nedeniyle gözünü İrlanda dil okulu programlarına çeviriyor. Bunlardan bir tanesi de Frances King İrlanda dil okulu oldu. İrlanda’daki Frances King İngilizce dil kursları, aynı zamanda IELTS sınavı hazırlık sürecinde de size yeterli eğitimleri ve rehberliği sağlamayı hedefliyor.

İrlanda dil okulu fiyatları, euro cinsiyle fiyatlandırılmış olsa da 4-5 haftalık eğitim süreçlerine ya da 7 8 haftalık eğitim süreçlerinde çıkabildiğinde oldukça uygun fiyatlara denk gelebiliyor. Frances King İrlanda dil okulu fiyatı ise haftalık 160 euro’dan başlıyor.  Frances King dil okulu programı, genel İngilizce gibi standart İngilizce kursları ile birlikte kendi alanında spesifik eğitimler de veriyor. Frances King bünyesinde yer alan programlar arasında; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Exam Preparation, Bireysel Öğretim ve IELTS Exam Preparation çalışmaları yer alır. Dersler haftalık 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile uygulanır.  Bu eğitim programlarının içerisinde Maksimum 12 kişilik sınıflar, öğrenci salonu, ücretsiz internet, dvd ve kitap için ödünç verme, bilgisayar merkezi, ödünç ders kitapları, sertifika destekleri de veriliyor.

Konaklama Seçenekleri içerisinde de aile yanı konaklama, otelle konaklama, misafir evi (hostel), rezidans, apart daire gibi seçenekleriniz var.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Frances King
  • Seviye
   : Frances King bünyesinde yer alan programlar arasında; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Exam Preparation, Bireysel Öğretim ve IELTS Exam Preparation çalışmaları yer alır. Dersler haftalık 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : İsterseniz aile yanı konaklama yapabilir ya da hotel, misafir evi ve residence seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Maksimum 12 kişilik sınıflar, öğrenci salonu, ücretsiz internet, dvd ve kitap için ödünç verme, bilgisayar merkezi, ödünç ders kitapları, sertifika
  • Fiyat
   : Haftalık 160 Euro'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi