York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Fort Lauderdale Amerika Yaz Okulu

Fort Lauderdale Amerika Yaz Okulu

Fort Lauderdale Amerika Yaz Okulu

Fort Lauderdale: Amerika’nın güneyinde bulunan Florida eyaletinde yer alan Miami’nin elit şehirlerinden biridir. Miami Beach ile Palm Beach arasında kalan bir suburban şehri. Mükemmel bir tatil ve yat merkezidir. Nüfusu 152.000’dir. Kişi başı gelir 38.000$ olarak belirlenmiş. Geniş kanal sisteminden dolayı Amerika’nın Venedik’i olarak da bilinir. Tüm yıl boyunca havanın 20 derecenin altına inmediğini göz önünde bulundurursak, buradaki Yurt Dışı Eğitiminiz içinizi ısıtacaktır. Şehrin uluslararası...

Fort Lauderdale: Amerika’nın güneyinde bulunan Florida eyaletinde yer alan Miami’nin elit şehirlerinden biridir. Miami Beach ile Palm Beach arasında kalan bir suburban şehri. Mükemmel bir tatil ve yat merkezidir. Nüfusu 152.000’dir. Kişi başı gelir 38.000$ olarak belirlenmiş. Geniş kanal sisteminden dolayı Amerika’nın Venedik’i olarak da bilinir. Tüm yıl boyunca havanın 20 derecenin altına inmediğini göz önünde bulundurursak, buradaki Yurt Dışı Eğitiminiz içinizi ısıtacaktır. Şehrin uluslararası havaalanı olan Hollywood International Airport‘ a kolay ulaşım her yıl dünyanın dört bir yanından 10-18 yaş aralığındaki öğrencileri Amerika yaz okullarına davet ediyor. Siz de Amerika’nın Venedik’inde sıcacık bir Yaz Okulu fırsatını kaçırmamak için York Education ile hemen irtibata geçin.

Fort Lauderdale'deki Yurt Dışı Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar