York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Fordham Üniversitesi

Fordham Üniversitesi

Fordham Üniversitesi

Fordham University 1841 yılında kurulmuş özel bir üniversitedir. 93 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan kampüsünde toplam 8,345 kayıtlı lisans öğrencisi vardır. Sömestr bazlı akademik takvim kullanır. US Best Colleges 2015 sıralamasında Fordham Üniversitesi 58. Olmuştur. At Fordham Üniversitesi, New York kampüsü New York Şehri çapında kampüslere yayılmıştır. Öğrenciler kentsel bir deneyimi canlı olarak yaşamaktadır. Okulun orijinal Bronx Kampüsü, Rose Hill, Bronx Hayvanat Bahçesi, New York Botani...

Fordham University 1841 yılında kurulmuş özel bir üniversitedir. 93 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan kampüsünde toplam 8,345 kayıtlı lisans öğrencisi vardır. Sömestr bazlı akademik takvim kullanır. US Best Colleges 2015 sıralamasında Fordham Üniversitesi 58. Olmuştur.

At Fordham Üniversitesi, New York kampüsü New York Şehri çapında kampüslere yayılmıştır. Öğrenciler kentsel bir deneyimi canlı olarak yaşamaktadır. Okulun orijinal Bronx Kampüsü, Rose Hill, Bronx Hayvanat Bahçesi, New York Botanik Bahçeleri ve Küçük İtalya’ya yürüme mesafesindedir. Önemli mezunları: NBA spor muhabiri Mike, ABD Temsilcisi Robert Giaimo Connecticut ve eski ABD Posta Breen eski General John E. Potter.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar