York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Eurocentres Online

Eurocentres Online

Eurocentres Online

Eurocentres Online (17+ yaş) Dil öğretiminde 72 yıllık deneyime sahip olan Eurocentres, dünyanın her yerindeki okullarda en yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Yüksek nitelikli öğretmenlerin ve özel danışmanların rehberliğinde eğitim alarak, dil eğitiminde emin ellerdesiniz. Dünyanın her yanından yeni arkadaşlar edinerek, dil eğitimini interaktif canlı dersler, kişisel dersler ve ve şahsi çalışma programları ile birleştirin. Canlı Sınıflar Sınıf içi ortam sanal olarak yaratılmıştır. Sını...

Eurocentres Online (17+ yaş)

Dil öğretiminde 72 yıllık deneyime sahip olan Eurocentres, dünyanın her yerindeki okullarda en yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Yüksek nitelikli öğretmenlerin ve özel danışmanların rehberliğinde eğitim alarak, dil eğitiminde emin ellerdesiniz.

Dünyanın her yanından yeni arkadaşlar edinerek, dil eğitimini interaktif canlı dersler, kişisel dersler ve ve şahsi çalışma programları ile birleştirin.

Canlı Sınıflar
Sınıf içi ortam sanal olarak yaratılmıştır. Sınıflarımız dinamik ve etkileşimlidir. Sınıf mevcudu 7-11 uluslararası öğrenciden oluşmaktadır. Eğitiminizi konuşma, dinleme, yazma ve okuma üzerine alabilirsiniz.

Özel Dersler
Çevrimiçi olarak bir dili başarılı bir şekilde öğrenmek için desteğe ihtiyacınız olacaktır. Akredite edilmiş öğretmeniniz becerilerinizi değerlendirir, çalışma planınızı tanımlamanıza yardımcı olur ve size geri bildirimde bulunur. Konuşma ve dinleme alıştırması yapmak da harikadır.

Şahsi Çalışma
Online eğitimdeki amacımız okullarımızda örgün öğretimdeki gibi hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlamaktır. Eğitim platformumuzda kendinizin de çalışmanız gerekecektir. Eğitmenler size verilen ödev ve projelerde size rehberlik edecek ve destek verecektir.

Eğitiminizdeki başlıca aşamalar;

 • Dil seviyenizi değerlendirip, hedefinizi belirleyin.
 • Ders planınızı eğitmeninizle beraber oluşturun.
 • Canlı derslerinize katılıp, online olarak çalışın ve ders planınızı takip edin.
 • Kurs bitirme sertifikanızı alın.


Fiyat Tablosu

Haftalık 10 ders online sınıf dersleri (Genel İngilizce veya IELTS): 1 Hafta: 1105 TL, 2 Hafta: 2210 TL, 3 Hafta: 3315 TL, 4 Hafta: 4420 TL, +Hafta: 1105 TL

Online Bire Bir Dersler: Ders Başı 425 TL

Not: Dersler 45 dakikadır.

Dersler İngiltere zamanlamasına göre yapılmaktadır. Londra zaman aralıklarından birini seçip kendi ülke ve şehrinize göre zamanınızı ayarlamnız gerekmektedir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Online İngilizce Eğitimi
  • Seviye
   : Temel - İleri Seviye
  • Konaklama
   : Online
  • Dahili Hizmetler
   : Online eğitim, online eğitim materyalleri
  • Fiyat
   : Haftalık 425 TL den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar