York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Euroace Dil Okulu

Euroace Dil Okulu

Euroace Dil Okulu

Euroace   Euroace(Avrupa Kültürel Değişim Derneği) İspanya'nın Valencia şehrinde bulunan akademik eğitim veren bir kurluştur. On yıldan fazla bir süredir eğitim vermekte olan Euroace 6000 binden fazla öğrenciye, stajyere ve kurumlara benzersiz deneyimler kazandırmıştır. Kişiye özel bir deneyim, kültür ve dil, mesleki deneyimler ve akademik eğitim arasında mükemmel bir uyum sağlama konusunda uzman olan okul verdiği online İspanyolca kursları(uzaktan eeğitim) ve staj programları ile dikkat çekme...

Euroace

 

Euroace(Avrupa Kültürel Değişim Derneği) İspanya'nın Valencia şehrinde bulunan akademik eğitim veren bir kurluştur. On yıldan fazla bir süredir eğitim vermekte olan Euroace 6000 binden fazla öğrenciye, stajyere ve kurumlara benzersiz deneyimler kazandırmıştır. Kişiye özel bir deneyim, kültür ve dil, mesleki deneyimler ve akademik eğitim arasında mükemmel bir uyum sağlama konusunda uzman olan okul verdiği online İspanyolca kursları(uzaktan eeğitim) ve staj programları ile dikkat çekmektedir. 

 

Sunulan Eğitimler

İspanyolca kursları, Staj programları, Lise programları, Futbol programları,DELE Sınav hazırlık programları

Yukarda belirtilen programların dışında okul aynı zamanda online(Uzaktan eğitim) eğitim almak isteyen öğrencilere İspanyolca kursu ve stajyerlik yapma fırsatları da sunmuştur.

 

Fiyat Tablosu

 

Haftalık 4 saat İspanyolca dersleri: 1-4 Hafta: 267 TL (Haftası), 5-8 Hafta: 208 TL (Haftası), 8+ Hafta: 163 TL(Haftası)

Haftalık 6 saat İspanyolca dersleri:  1-4 Hafta: 378 TL (Haftası), 5-8 Hafta: 289 TL (Haftası), 8+ Hafta: 245 TL(Haftası)

Haftalık 10 saat İspanyolca dersleri: 1-4 Hafta: 593 TL (Haftası), 5-8 Hafta: 519 TL (Haftası), 8+ Hafta: 408 TL(Haftası)

Haftalık 20 saat İspanyolca dersleri: 1 Hafta: 1039 TL (Haftası), 2-3 Hafta: 890 TL (Haftası), 4-6 Hafta: 668 TL(Haftası)  6+ Hafta: 594 (Haftası)

DELE Sınav hazırlık 10 saat İspanyolca dersleri: 1 Hafta 520 TL

DELE Sınav hazırlık 20 saat İspanyolca dersleri: 1 Hafta 742 TL

 

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Euroace Dil Okulu
  • Seviye
   : Her seviye
  • Konaklama
   : Online Eğitim
  • Dahili Hizmetler
   : Online eğitim, online eğitim materyalleri
  • Fiyat
   : Haftalık fiyat 140 EUR

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar