York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ESE St. Julians Dil Okulu

ESE St. Julians Dil Okulu

ESE St. Julians Dil Okulu

Malta adasının en güzel lokasyonlarından birine sahip olan butik ESE dil okulu, hem dil eğitimi hemde güneşli bir atmosferde tatil yapma imkanını bir arada sunan kurumlardan biridir. Butik binası, modern ve tam donanımlı sınıfları, özverili kadrosu ile sunduğu güleryüzlü hizmeti ve muhteşem manzaraya sahip havuzlu bahçesi ile en çok tercih edilen okullar arasında yerini alıyor. Akşam aktiviteleri ve havuz başı etkinlikleri ile ders dışında da öğrencilerin sosyalleşerek dil becerilerini geliştirm...

Malta adasının en güzel lokasyonlarından birine sahip olan butik ESE dil okulu, hem dil eğitimi hemde güneşli bir atmosferde tatil yapma imkanını bir arada sunan kurumlardan biridir. Butik binası, modern ve tam donanımlı sınıfları, özverili kadrosu ile sunduğu güleryüzlü hizmeti ve muhteşem manzaraya sahip havuzlu bahçesi ile en çok tercih edilen okullar arasında yerini alıyor. Akşam aktiviteleri ve havuz başı etkinlikleri ile ders dışında da öğrencilerin sosyalleşerek dil becerilerini geliştirmelerine ve uluslararası ortamda farklı kültürleri tanıyarak keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlıyor. Diğer lokasyonlara kolay ulaşımı ve merkezi lokasyonu da serbest zamanlarınızda kolaylıkla ülkeyi gezmenize yardımcı oluyor. Profesyonel eğitmen kadrosu ile ihtiyaca yönelik programları tam kapsamlı olarak sunan ESE, Malta'da tercih edilmesi gereken okulların başında yer alıyor.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ESE
  • Seviye
   : Kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunan okulda; Genel İngilizce, çalışma amaçlı İngilizce, mini grup veya iş İngilizcesi mini grubu, akademik dönem, Cambridge sınav hazırlık ve IELTS/TOEFL sınavlarına hazırlık çalışmaları yer alır. Eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Okula ait yurtların residence odalarında ve aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Beach Club üyeliği ve geçici kampanya dahilinde konaklama seçenekleri fiyata dahil hizmetler arasında yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 210 €'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar