York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Emory Üniversitesi

Emory Üniversitesi

Emory Üniversitesi

1835 yılında kurulan Emory Üniversitesi metropolitan Atlanta’nın Druid Hills kısmında Georgia’da bulunmaktadır. Özel bir araştırma üniversitesi olan Emory Üniversitesi dokuz akademik bölümden oluşmaktadır: Emory College of Arts and Sciences, Oxford College, Goizueta Business School, Laney Graduate School, School of Law, School of Medicine, Nell Hodgson Woodruff School of Nursing, Rollins School of Public Health, and the Candler School of Theology. Emory Üniversitesinin Amerika Birleşik Devletler...

1835 yılında kurulan Emory Üniversitesi metropolitan Atlanta’nın Druid Hills kısmında Georgia’da bulunmaktadır. Özel bir araştırma üniversitesi olan Emory Üniversitesi dokuz akademik bölümden oluşmaktadır: Emory College of Arts and Sciences, Oxford College, Goizueta Business School, Laney Graduate School, School of Law, School of Medicine, Nell Hodgson Woodruff School of Nursing, Rollins School of Public Health, and the Candler School of Theology. Emory Üniversitesinin Amerika Birleşik Devletlerinin her eyaletinden ve 100’ü aşkın yabancı ülkeden öğrencisi bulunmaktadır.

Yaklaşık 2.5km2’lik bir alan üzerine kurulmuş olan kampüsünde 14.000 civarı öğrenciye hizmet veren Emory Üniversitesi bu kontenjanın yaklaşık %11’ini uluslararası öğrencilere ayırmaktadır. Kurumda yaklaşık olarak her 7 öğrenciye 1 eğitmen düşmektedir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar