York Eğitim Danışmanlığı

Emerald Trinity College Dil Okulu

Emerald Trinity College Dil Okulu

Emerald Trinity College Dil Okulu

Emerald dil okulları bünyesinde, İrlanda'nın başkenti Dublin'de düzenlenen, ve dünyanın en büyük tarihi kütüphanesine sahip olan orta çağ yapıtı ünlü Trinity College kampüsünde gerçekleştirilen dil eğitim programları, her yıl bünyesinde binlerce öğrenciyi ağırlamakta ve yüksek standartlarda eğitim imkanları sunmaktadır. İhtişamlı mimarisi ile Trinity College, yaşayan yerel insanların yanı sıra, ülkeyi ziyaret eden turistlerin de ilgi odağı olarak öne çıkmaktadır. Bu eşsiz atmosferde eğitim imkanı sunan Emerald dil okulları, prestijli ve seçkin paketleri ile en çok tercih edilen okulların başında yer almaktadır. Ayrıca Trinity College dışında İrlanda'nın pek çok lokasyonundaki seçkin kolejlerin kampüslerinde yer verdiği eğitim çalışmaları ile kaliteli eğitimin hakkını vermektedir. Dil öğrenmek ve geliştirmek, profesyonel ve akademik amaçla dil eğitimi almak, yurt dışında eğitim görmek ya da akademik sınavlar için profesyonel destek ve danışmanlık almak isteyenler için özel olarak tasarlanmış tam kapsamlı eğitim programları ile Emerald, fark yaratan kurumların başında yer alıyor. Canlı ve renkli bir lokasyon olan Dublin ise ders dışındaki zamanlarda gezmeye, keşfetmeye ve sosyalleşmeye imkan tanıyan pek çok alternatifi ile büyüleyici ve eğlenceli bir eğitim sürecini garantiliyor. Dünyanın parmak ile gösterilen bu ihtişamlı okulda yerinizi York Education ile hemen ayırtın. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Emerald
  • Seviye
   : Emerald bünyesinde; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İletişim Becerileri, İş İngilizcesi ve akademik amaçlı İngilizce alanlarına yönelik dil eğitim programları yer almaktadır. Dersler alana bağlı olarak haftada minimum 20 maximum 26 saati kapsayan eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Kampüs bünyesindeki Trinity Hall Residence yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : 24 saat güvenlik, öğrenci dinlenme salonu, oyun odaları, spor kulübü, kafeterya, restaurant, laundry hizmeti, ücretsiz Wİ-Fi, tarihi kütüphane, teknoloji odası, etkinlik ve aktivite programı
  • Fiyat
   : İrlanda- Work and Study 3836€
 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar