York Eğitim Danışmanlığı

Embassy Toronto Dil Okulu

Embassy Toronto Dil Okulu

Embassy Toronto Dil Okulu

"Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler tarafından öğrenciye özel olarak hazırlanan eğitim programları ile yabancı dil eğitimine farklı bir bakış açısı getiren Embassy Toronto Kanada dil okulu, sahip olduğu geniş öğrenci yelpazesi ve olanaklarıyla Kanada dil okulları kapsamında bir adım öne çıkar."

Embassy Toronto Kanada  dil okulu programı, her İngilizce dil  seviyesinden öğrenciye uygun eğitim seçenekleriyle ve kaliteli eğitim anlayışıyla öğrencilerine çok geniş bir yelpazede ve üst düzey olanaklarla eğitim veriyor. Kanada dil okulu programları için her yıl dünyanın dört bir yanından dil öğrenmek için gelen binlerce öğrenciye İngilizce yurtdışı eğitim veriyor. Ayrıca sertifika ve profesyonel eğitimler de veren veren Kanada Embassy dil okulu, dil eğitimi için yurt dışı eğitim paketlerini  seçen öğrencilerin önceliği haline geliyor. Kanada Dil Okulu kapsamındaki eğitim çalışmaları; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, İş İletişim Becerileri, Akademik Amaçlı İngilizce, Yurt dışında Dil Sömestr Tatili, TOEFL Sınavına hazırlık alanlarında yapılır. Dersler haftada 20 ve 28 saatlik çalışmaları içeriyor. Kanada dil okulları, Amerika ile birlikte TOEFL ve sınav hazırlık okullarında, Embassy Toronto dahil oldukça kaliteli bir eğitim sağlıyor.

Sadece Kanada dil okulları ile değil, İngiltere,  İrlanda, Amerika gibi ülkelerde de 40 yıldan uzun süredir eğitim sektöründe hizmet veren Embassy Kanada dil okulu, farklı eğitim seçenekleri ve zengin İngilizce dil kursu müfredatı ile öğrencilere kaliteli ve eğlenceli bir eğitim dönemi sunmayı amaçlıyor. Embassy Toronto yurtdışı eğitim programı, oldukça hareketli ve öğrenci merkezli bir şehir olan Toronto’da arkadaş canlısı, güvenli ve tam donanımlı programlar eşliğinde İngilizce eğitimi sunar. Toronto’da İngilizce öğrenmek isteyenler için şehrin tam kalbinde yer alan kampüs ile eşsiz fırsatlar bulabilirsiniz. Embassy canlı olan Yorkville ‘de yer alıyor.

Hatta modern sınıfları ders CN Tower ve Ontario gölüne bakmaktadır. Metro kampüsün hemen yan tarafında yer alırken aynı zamanda, her türlü ulaşım aracına yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Ders dışında Kanada'yı keşfetme ve bolca pratik yapma imkanı bulabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Kanada Dil Okulu kapsamındaki eğitim çalışmaları; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, İş İletişim Becerileri, Akademik Amaçlı İngilizce, Yurt dışında Dil Sömestr Tatili, TOEFL Sınavına hazırlık alanlarında yapılmaktadır. Dersler haftada 20 ve 28 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Kampüse yakın konumdaki residence odalarda (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 260 CAD'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar