York Eğitim Danışmanlığı

Embassy San Francisco Dil Okulu

Embassy San Francisco Dil Okulu

Embassy San Francisco Dil Okulu

Sanat, kültür ve gece hayatıyla dolu Amerika ’nın en güzel şehirlerinden birinde kalıp hem dil öğrenmek hemde güzel vakit geçirmek istiyorseniz. San Francisco ’da bulunan Embassy dil okulu tam sizin için lokasyonlanmış bir okul olabilir. Çevresinde bulunan marketler, restoranlar ve mağazalar kolaylık sağlar. Ayrıca okulda ki sosyal program ile San Francisco ’yu rahatça keşfedebilir aynı zamanda yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Embassy öğrencilerine dil eğitimi kapsamında çok geniş bir yelpazede ve üst düzey olanaklarla  eğitim verir. 40 yıla dayanan tecrübesi ile Amerika'nın birçok lokasyonunda faaliyet gösterenAmerika dil okulu, farklı eğitim seçenekleri, uzman eğitim kadrosu ve zengin organizasyonlarıyla öğrencilere kaliteli ve eğlenceli bir eğitim dönemi sunar. Okul bünyesinde Genel İngilizce dılında, özel olarak tasarlanmış ve profesyonelce sunulan, Cambridge CAE, Cambridge FCE, IELTS veya TOEFL sınavını başarıyla geçerek üniversite veya kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı programları ile oldukça ilgi görmektedir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Dil eğitim programları dahilinde; Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurt dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem ve Birebir İngilizce gibi çalışmalar yer alır. Dersler haftada 20 ve 30 saat aralıklar ile işlenir.
  • Konaklama
   : İsteğe bağlı olarak size en uygun seçenekler ile aile yanı ya da okul bünyesindeki öğrenciler için olan residence odalarda konaklamalardan birini tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, çeşitli aktiviteler, akıllı tahta bulunan modern sınıflar, Üniversite uygulama danışmanlığı, bilgi teknolojileri paketi, merkezi lokasyon, tarihi mahallelere yakınlık okulun sağladığı avantajlardan bir kısmıdır.
  • Fiyat
   : Haftalık 260 $ 'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar