York Eğitim Danışmanlığı

Embassy San Diego Dil Okulu

Embassy San Diego Dil Okulu

Embassy San Diego Dil Okulu

San Diego Embassy dil okulu ile tam eğitim ve turizm için tasarlanan bir bölgede yurtdışı eğitim sağlıyor. San Diego İngilizce dil kursu, tam şehrin merkezindedir ve Gaslamp Quarter ve bazı mükemmel mağazalara sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan bir okul. Okul ile arası kısa mesafe olan kafelerde ve inanılmaz güzellikte olan plajlarda, dil eğitimi alırken Embassy Amerika dil okulu programına katılım sağlayan öğrencilerle dil geliştirme fırsatınız olabilir. Embassy dil okulu ile , aktiviteler, plaja yakınlık, bahçe avlusu, Üniversite uygulama danışmanlığı, bilgi teknolojileri paketi ve mükemmel ulaşım bağlantıları sahip olacağınız avantajlar arasındadır. 

Yurtdışı eğitim kapsamında, dünyanın her yerinde isim yapmış ve İnggilizce dil okulu diyince ilk akla gelen, en çok tercih edilen dil okullarından biri olan Embassy English, her seviyeden öğrenciye uygun eğitim seçenekleriyle ve kaliteli eğitim anlayışıyla öğrencilerine çok geniş bir yelpazede ve üst düzey olanaklarla eğitim verir. Her yıl  dünyanın dört bir yanından dil öğrenmek için gelen binlerce öğrenciye hizmet veren kuruluş, 40 yıldan fazla bir süredir Amerika, Kanada gibi dünyanın birçok lokasyonunda farklı eğitim seçenekleri ve zengin organizasyonlarıyla öğrencilere kaliteli ve eğlenceli bir eğitim dönemi sunar.

Haftalık 20 saatlik ya da 30 saatlik olmak üzre iki farklı kategoride, yani yoğun ya da standart eğitim sağlayan San Diego Embassy Amerika dil okulu programı, sosyal, kültürel ve gezinti programlarıyla yurtdışı eğitim seçeneklerini en iyi harmanlayan okullardan bir tanesidir.  Embassy Dil okulu fiyatı, 250 dolar’dan başlıyor ve diğer Amerika dil okulu fiyatları, listemizden incelenebilir.

Okul, dil eğitimi kapsamında; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurt dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, Cambridge CAE Sınavına Hazırlık, Cambridge FCE Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem ve Akademik Amaçlar için İngilizce alanlarında hizmet verir. Dersler haftada 20 saatlik ya da 30 saatlik çalışmalar ile uygulanır.

Bu 250 dolarlık fiyat, haftalık olarak ücretlendiriliyor ve bu fiyatın içerisinde Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi, bilgi teknolojileri paketi yer alır.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Okul, dil eğitimi kapsamında; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurt dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, Cambridge CAE Sınavına Hazırlık, Cambridge FCE Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem ve Akademik Amaçlar için İngilizce alanlarında hizmet verir. Dersler haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : İsteğe bağlı olarak aile yanı ve öğrenci residence imkanlarından size uygun konaklamayı seçebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi, bilgi teknolojileri paketi
  • Fiyat
   : Haftalık 250 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi

Filitre

İlgili Programlar/Okullar