Lütfen bekleyiniz...

Embassy Oxford Dil Okulu

Tarih ve geleneğin buluştuğu Oxford ‘daki Embassy İngiltere dil okulu, merkezi konuma sahip olan okullardan biridir ve sıkça tercih edilir. Mağazalar, uluslararası restoranlar ve sosyal canlılığın kalbinde Broad Street’te yer alan okul, dünyanın farklı ülkelerinden gelen binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Ders dışındaki zamanda sosyalleşmek, arkadaş edinmek ve bolca pratik yapmak Embassy Oxford'da çok kolay. Canlı müzik sahnelerini keşfetmeye ve İngiltere'yi tanımaya olanak sağlar. Oxford’dan Londra'ya 24 saat çalışan otobüsler ile kolayca ulaşmanız mümkün. Gerek dil kursu açısından İngilizce'nin tüm inceliklerini öğrenmek, gerek akademik yatırım yapmak adına katılımlarınız açısından, Embassy bir çok alanda sunduğu dil eğitim hizmetini kalite ve profesyonelliği önemseyerek sunar.

Bildiğiniz gibi, İngiltere dil okulları haftalık müfredatla ilerler ve spesifik programların başında güz dönemi itibariyle sezon içerisinde her haftanın pazartesi günü start alıyor. Eğer IELTS ya da GMAT-GRE gibi sınavlara hazırlık amacıyla İngiltere dil okulu programlarına ya da diğer yurtdışı eğitim programlarına katılım sağlıyorsanız; sizlerden belirli bir seviyede İngilizce bilgisi istenecektir. Lakin, genel İngilizce, tatilde İngilizce dil eğitimi gibi İngiltere dil okulu programları, katılımcılardan herhangi bir İngilizce dil birikimi, bilgisi beklemiyor.

24 saat danışmanlık hizmeti sunan özverili kadrosu ve rahat konaklama imkanları ile keyifli ve verimli bir eğitim süreci geçirme şansı bulabilirsiniz. İngiltere' de okumak için gerekenleri gelin Nişantaşı' ndaki York Education ofisimizde birlikte açıığa kavuşturalım. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Dil eğitim programları arasında; , Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, IELTS Sınavına Hazırlık, Cambridge FCE Sınavına Hazırlık, Cambridge CAE Sınavına Hazırlık ve Birebir İngilizce çalışmaları yer alır. Dersler seçilen alana bağlı olarak haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Embassy bünyesinde, residence odalarda ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, akıllı tahta, üniversite uygulama danışmanlığı, bilgi teknolojileri paketi, kaynak merkezi, kapsamlı aktiviteler programı, şehir merkezli lokasyon, İngiltere’de ve diğer Avrupa şehirlerinde haftasonu gezileri
  • Fiyat
   : Haftalık 176£' dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi