York Eğitim Danışmanlığı

Embassy New York Dil Okulu

Embassy New York Dil Okulu

Embassy New York Dil Okulu

Embassy dil okulu bünyesinde New York ’ta, Times Square ve Empire State Building ’e yakın bir konumda gerçekleştirilen Amerika dil okulu programı, yüksek nitelikli eğitimciler ile hızlı ilerleyerek dil eğitimi alma ve sosyal programlara katılıp yeni arkadaşlıklar edinerek hem keyifli bir eğitim süreci geçirme, hemde New York’ un keyfini çıkarma imkanı sunar. Bu dil okulu, New York merkezine yakın konumda bir dil okulu olma nedeni ile birçok kolaylık sağlar. Canlı ve hareketli lokasyonlarda yer almak size dil becerilerini geliştirme ve pratik yapma konusunda imkan tanır. Konaklamalar kampüse ulaşımın kolay olduğu lokasyonlarda yer alır. Embassy dil okulu çok uluslu ortamda gerçekleştirdiği yurtdışı eğitim çalışmalarını aynı zamanda program boyunca uyguladığı çeşitli etkinlik ve aktiviteler ile güçlendirir ve keyifli bir hale getirir. Böylelikle katılım sağlayan kişiler eğitim süreci boyunca öğrendiklerini pekiştirme ve dil kazanım düzeylerini en üst seviyeye taşıma olanağına sahip olurlar.

New York, ayrıca yurtdışı eğitim katılımcılarına oldukça iyi bir materyal desteğii sağlıyor. Kütüphaneler, eğitimlerle ilgili konferanslar, webinarlar ve seminarlar, Amerika dil okulu programları bünyesinde katılımcılara sunulur ve bundan sonraki eğitim hayatlarını yurtdışında sürdürmek isteyen kişiler bu materyallerden faydalanabilirler.  Bununla birlikte İngilizce dil eğitimi için yeni bir başlangıç yapan ve begginer seviyeden dil eğitimi almak isteyenler de Embassy Amerika dil okulu programı ile birlikte başlangıç seviye dil eğitimi alabilirler.  Ağırlıklı olarak iletişim ve yabancı dil ile iletişim üzerine giden Embassy Amerika dil okulu,  tatil – eğitim programları, New York’ta gezi programlarının yanısıra TOEFL hazırlık kurları da düzenler.

Embassy Amerika dil okulu kapsamında işlenen tüm müfredata bakacak olursak; yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurtdışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur.  Dersler seçilen alana yönelik olarak 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştiriliyor. Aile yanı ya da Embassy bünyesinde ki residence odalarda (tek/çift kişilik) konaklama seçenekleriniz var.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Embassy dil okulu kapsamında, Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurtdışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Dersler seçilen alana yönelik olarak 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da Embassy bünyesinde ki residence odalarda (tek/çift kişilik) konaklama imkanı vardır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi program dahilinde yer alan hizmetlerden bazılarıdır.
  • Fiyat
   : Haftalık 270 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar