Lütfen bekleyiniz...

Embassy Long Beach Dil Okulu

Amerika'nın en gözde lokasyonlarından biri olan Los Angeles'ta yer alan Embassy dil okulu, Long Beach'de sahile yakın konumdaki merkezi ile oldukça rağbet görmektedir. Pek çok alana yönelik dil eğitim programına bünyesinde yer veren Embassy, alanında deneyimli eğitim uzmanları eşliğinde tam kapsamlı ve verimli eğitim metodlarını uygulamaktadır. Uluslararası öğrenciler Long Beach'de eşsiz sahil kenti atmosferinde dil eğitimi ile birlikte keyifli ve eğlence dolu bir tatil deneyimini de yaşama şansına sahip oluyorlar. Modern ve tam donanımlı merkezde, son teknoloji gereçler ile ders işlenen sınıflar mevcut ve öğrencilerin konforu için her detay düşünülmüş. Özverili Embassy kadrosu eğitim süreci boyunca öğrencilerle birebir iletişim kuruyor ve 7/24 destek ve danışmanlıkta bulunuyorlar. Ayrıca program boyunca çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenleyerek öğrencileri sosyalleşmek ve kaynaşmak konusunda teşvik ediyorlar. Ders dışında kalan zamanınızı deniz, kum ve güneşin tadını çıkararak ve dahası çeşitli kültürel geziler ile Amerika'yı keşfederek geçirmek isterseniz Embassy Los Angeles'ı tercih etmenizi öneririz.

 
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Embassy kapsamındaki eğitim çalışmaları; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, İş İletişim Becerileri, Akademik Amaçlı İngilizce, Yurt dışında Dil Sömestr Tatili, TOEFL Sınavına hazırlık alanlarında yapılmaktadır. Dersler haftada 20 ve 28 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Embassy bünyesinde kampüse yakın residence odalarda ve aile yanı konaklama seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 220 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi