York Eğitim Danışmanlığı

Embassy Greenwich Dil Okulu

Embassy Greenwich Dil Okulu

Embassy Greenwich Dil Okulu

Greenwich ’te bulunan Embassy İngiltere dil okulu, tarihi Unesco miras alanına oldukça yakın konumdadır. Mağazalar, restoranlar ve kafeleriyle canlı ve renkli Greenwich'te, sosyalleşmek ile eğitim harmanlandığında ortaya oldukça olumlu bir eğitim süreci çıkıyor. Bir yurtdışı eğitim programının ihtiyaç duyduğu gibi; yeni nesil  teknolojiyle donatılmış dil okulunda, en kaliteli dil eğitim programları, ihtiyaca yönelik ve profesyonel olarak hazırlanıp öğrencilere sunuluyor.

 Ayrıca eğitim çalışmaları dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle interaktif olarak gerçekleştirilebiliyor. Yani, özellikle yurtdışında eğitim hayatını üniversiteden sürdürmek isteyenler, IELTS gibi sınavlara öğretmenlerle bire bir çalışarak hazırlanabilirler. Her İngiltere dil okulu programındaki gibi, ders dışında dil eğitimini destekleyen çeşitli sosyal etkinlik ve aktiviteler yapılır. Heyecan verici sosyal programlar sayesinde dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfetme ve bol bol pratik yapma şansı bulabilirsiniz. York Education tecrübesi ile Yurt Dışı Dil Okulu fırsatını kaçırmayın.

Eğer İngiltere dil okulu programları genel olarak bütçenizi yoracaksa; İrlanda dil okulu programlarına da göz atabilirsiniz.

Spesifik olarak, Embassy İngiltere dil okulu programına katılım sağlayan öğrencilerin genel durumuna bakacak olursak, bu öğrenciler ağırlıklı olarak İngiltere’de üniversite eğitimi almak üzre devam ediyor. Yani çoğu öğrenci için, Embassy İngiltere dil okulu aynı zamanda gençlerin yurtdışında eğitim alabilmeleri için bir kapı. İngiltere dil okulu Embassy dil okulu bünyesinde; Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, IELTS Sınavına Hazırlık ve Birebir İngilizce alanlarında dil eğitim çalışmaları sunar. Dersler haftada 20 ve 30 saati kapsayan çalışmalar ile gerçekleştirilir.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Embassy dil okulu bünyesinde; Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, IELTS Sınavına Hazırlık ve Birebir İngilizce alanlarında dil eğitim çalışmaları sunar. Dersler haftada 20 ve 30 saati kapsayan çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da residence odalarda konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Maksimum 15 kişilik sınıflar, E-öğretim sistemi, Öğrenci Salonu, Mükemmel lokasyon,Ücretsiz wifi, Resmi sınav merkezi, Bireysel çalışma alanı, Etkileşimli dersler, Öğrenci Bilgisayarları, Ücretsiz malzemeler.
  • Fiyat
   : Haftalık 200 £' den başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar