Lütfen bekleyiniz...

Embassy Fort Lauderdale Dil Okulu

Yurtdışı eğitim programları, eylül ayı ile sezonu açmasıyla birlikte her Pazartesi günü İngilizce dil kursları başlar ve bir sınıfta maksimum 10 kişi, tam gün ya da yarım gün İngilizce dil eğitimi alırlar. Amerika dil okulu programlarıyla katılım sağlayacağınız yurtdışı eğitim içerikleri çerçevesinde, isterseniz TOEFL, SAT, IELTS gibi Amerika’da üniversite kapılarını açan sınavlara hazırlanmakla birlikte bir diğer taraftan da sektörel eğitimler de alabilirsiniz. Dolayısıyla; Amerika dil okulu sizlere sadece İngilizce dil eğitimi değil; aynı zamanda kariyer fırsatları, üniversite eğitimi ve sertifikalar vaat ediyor. Embassy bünyesinde Florida’da yer alan sahil kenti Fort Lauderdale’de düzenlenen dil okulu, Las Olas bulvarında, her yere ulaşımın kolay olduğu merkezi bir lokasyonda yer alır. Amerika dil okulu kapsamında hazırlanan kişisel ve ihtiyaca yönelik programlar ile hem dil eğitimi almak, hemde sosyal programlara katılıp keyifli bir eğitim süreci geçirmek için Fort Lauderdale en ideal lokasyonlardan biridir. İhtiyaca yönelik çeşitli program seçenekleri sunan Embassy kapsamında, Yeni Başlayanlar için İngilizce,

Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurt dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Aile yanı ve residence odalarda güvenli ve kaliteli konaklama seçenekleri sunmakta ve konaklamalar kampüse ulaşımın kolay olduğu lokasyonlarda yer almaktadır.

 Embassy dil okulu çok uluslu ortamda gerçekleştirdiği dil eğitim çalışmalarını aynı zamanda program boyunca uyguladığı çeşitli etkinlik ve aktiviteler ile güçlendirmekte ve keyifli bir hale getiriyor. Böylelikle kişiler eğitim süreci boyunca öğrendiklerini pekiştirme ve dil kazanım düzeylerini en üst seviyeye taşıma olanağına sahip oluyor. Embassy Amerika dil okulu programı, Amerika, Kanada, İngiltere gibi ülkelerde de çalışıyor, dolayısıyla eğitmenleriniz farklı ülkelerden de olabiliyor. Dolayısıyla her zaman İngilizce’nin yanısıra farklı dillere de aşinalık geliştirebilirsiniz.

Amerika’daki bu dil okulu için katılım sağladığınızda; okul yurtlarında, hostellerde ya da aile yanı konaklama seçenekleriniz var.

Embassy English Yurtdışı Eğitim Programı

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurtdışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Haftada 20 ve 30 saati kapsayan dersler ile dil eğitimi yapılır.
  • Konaklama
   : Residence odalarda, kampüs yurdunda ya da isteğe bağlı olarak aile yanı konaklama seçenekleri de mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi.
  • Fiyat
   : Haftalık 220 $ 'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi