York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Embassy English Yurt Dışı Yaz Okulu

Embassy English Yurt Dışı Yaz Okulu

Embassy English Yurt Dışı Yaz Okulu

Embassy dünyanın farklı ülkelerinde İngilizce öğrenmek, geliştirmek ve geleneksel yaz okuluna katılmak isteyen uluslararası öğrenciler için eğitim hizmeti veriyor. Yaz okulu programlarını ise ideal ve güvenli bir çevrede ihtiyaca yönelik çalışmalar ile gerçekleştiriyor. Amerika yaz okulu kapsamında tam donanımlı kampüsleri tercih ediyor. Yaz okulu için en uygun lokasyonları seçmeye özen gösteriyor. Amerika'da New York, Boston, Los Angeles ve Florida gibi şehirlerinde sunduğu programlar ile gündü...

Embassy dünyanın farklı ülkelerinde İngilizce öğrenmek, geliştirmek ve geleneksel yaz okuluna katılmak isteyen uluslararası öğrenciler için eğitim hizmeti veriyor. Yaz okulu programlarını ise ideal ve güvenli bir çevrede ihtiyaca yönelik çalışmalar ile gerçekleştiriyor. Amerika yaz okulu kapsamında tam donanımlı kampüsleri tercih ediyor. Yaz okulu için en uygun lokasyonları seçmeye özen gösteriyor. Amerika'da New York, Boston, Los Angeles ve Florida gibi şehirlerinde sunduğu programlar ile gündüz ve akşam aktivite ve etkinlikler gerçekleştiriyor. Ayrıca tarihi ve kültürel geziler ile eğitim sürecini destekliyor. Bu sayede öğrenciler yaz okulunda eğitimin yanı sıra eğlenme, stres atma, farklı kültürleri tanıma ve sosyalleşme fırsatına da sahip oluyor.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar