York Eğitim Danışmanlığı

Embassy Cambridge Dil Okulu

Embassy Cambridge Dil Okulu

Embassy Cambridge Dil Okulu

" Mimarisi ve kültürel yapısıyla adından hayli söz ettiren Cambridge şehrinde faaliyet gösteren Ebassy dil okulu, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere dil eğitimi ve akademik destek programları sunarak kapsamlı bir hizmet vermesi ile son dönemde İngiltere dil okulları kapsamında hayli popüler hale gelmiştir. "

İsmini her yerden duyabileceğiniz bu  İngiltere dil okulu, Cambridge şehrinde Embassy dil okulu grubu ile birlikte çalışıyor ve güvenli ve popüler bir lokasyonda yer alıyor. İngiltere dil okulları konusunda tepe seviye olan Cambridge,  tarihi şehir merkezinden yürüyerek sadece 20 dakikalık bir uzaklıktadır. Bununla birlikte, bu İngiltere dil okulu programlarından Embassy, mağazalar, marketler ve uluslararası restoranlara yakın konumda yer alıyor ve diğer lokasyonlara ulaşım oldukça kolaydır.

İngiltere dil okulu fiyatları, bu sayfadan görüntülenebilir.

 İngilizce dil kursları, son teknoloji sınıflarda eğitim çalışmaları sunan profesyonel eğitimciler sizin güveninizi inşa etmeye ve dil kazanım yeteneklerinizi en üst düzeye taşımanıza yardımcı olacak. Mükemmel demiryolu bağlantılarıyla Cambridge’den İngiltere’nin merkezi olarak belirtilen Lonrada'ya ulaşım sadece 50 dakikadır. Dolayısıyla, yurtdışında eğitim süresincce hem İngiltere'yi keşfedeceğiniz hemde farklı kültürleri tanıma şansı bulacağınız bir eğitim süreci geçirebilirsiniz. Eğitim ve konaklama ayrıntılarını gelin Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde gözden geçirelim ve bu eğitim şehrine biletinizi ayırtalım. Cambridge’de katılım sağlayacağınız İngiltere dil okulu programı, yurtdışı eğitim kategorisinin en yoğun programlarını içeriyor. Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, IELTS Sınavına Hazırlık, Cambridge FCE Sınavına Hazırlık, Cambridge CAE Sınavına Hazırlık ve Birebir İngilizce alanlarında eğitim olanakları mevcuttur. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.

Embassy Dil okullarındaki yoğun İngilizce eğitimden faydalanmak için York Education ile iletişime geçin! 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Embassy dil okulu bünyesinde; Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, IELTS Sınavına Hazırlık, Cambridge FCE Sınavına Hazırlık, Cambridge CAE Sınavına Hazırlık ve Birebir İngilizce alanlarında eğitim olanakları mevcuttur. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Aile yanında konaklayabilir ya da öğrenci residence odaları tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, akıllı tahta, üniversite uygulama danışmanlığı, bilgi teknolojileri paketi, kafeterya, kapsamlı aktiviteler programı, avlu ve bahçeler, İngiltere’de ve diğer Avrupa şehirlerinde haftasonu gezileri.
  • Fiyat
   : Haftalık 200 £'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar