York Eğitim Danışmanlığı

Embassy Boston Dil Okulu

Embassy Boston Dil Okulu

Embassy Boston Dil Okulu

Embassy bünyesinde Bostan’da düzenlenen dil okulları, zengin tarihe ve mükemmel bir üne sahip olan Boston şehrinde ulaşımın kolaylıkla gerçekleştirilebildiği merkezi bir lokasyonda yer alır. West Street ’e konumlanmış olan okul Quincy Market ’e kısa bir yürüme mesafesindedir ve çevresinde cafeler, mağazalar, restoranlar ve şehirdeki en büyük park olan Boston Common bulunur. Eğitim programı, alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde, modern ve tam donanımlı sınıflarda kapsamlı eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir. İhtiyaca yönelik çeşitli program seçenekleri sunan Embassy dil okulu kapsamında, tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Embassy, çok uluslu ortamda gerçekleştirdiği dil eğitim çalışmalarını aynı zamanda program boyunca uyguladığı çeşitli etkinlik ve aktiviteler ile güçlendirmekte ve keyifli bir hale getirmektedir. Böylelikle katılım sağlayan kişiler eğitim süreci boyunca öğrendiklerini pekiştirme ve dil kazanım düzeylerini en üst seviyeye taşıma olanağına sahip olurlar.

 
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurtdışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Dersler haftada minimum 20 ve maximum 30 saati kapsayan eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : İsteğe bağlı olarak aile yanında konaklayabilir ya da residence odalarda (tek/çift kişilik) konaklamayı tercih edebilirisiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi.
  • Fiyat
   : Haftalık 250 $' dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar