Lütfen bekleyiniz...

ELS Toronto Dil Okulu

ELS bünyesinde Toronto şehrinde gerçekleştirilen dil okulu programı, ilgi odağı olan şehir merkezine sadece birkaç blok ötede ve yürüme mesafesinde yer almaktadır. Öğrencilere, Kanada’nın en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip şehrinde sanat, tiyatro, eğlence, restoran ve alışveriş olanakları sunmaktadır. Kanada dil okulu dahilinde alanında uzman eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmaları uygulanarak eğitim verilmektedir. ELS Kanada programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunar. Dersler çok uluslu ortamda ve interaktif eğitim çalışmaları ile keyifli ve eğlenceli hale getirilerek uygulanır. Böylelikle öğrenciler sıkılmadan dil kazanım düzeylerini maksimuma taşıma şansına sahip olurlar. Ders dışında boş zamanınızı değerlendirebileceğiniz pek çok sosyal aktiviteye ev sahipliği yapan Toronto şehrinin canlı ve renkli ortamında farklı kültürleri tanıma ve bolca pratik yapma şansı bulabilirsiniz. Yurt Dışı Dil Okulu kapsamında dünyanın en güzel ve en yaşanılablir şehrinde eğitim almak adına sizleri Nişantaşı'ndaki York Education ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS
  • Seviye
   : ELS dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunar. Bunların arasında; Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda hafatda 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile interaktif olarak gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Residence odalarda (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama olanakları mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 220 CAD'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi