York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ELS Toronto Dil Okulu

ELS Toronto Dil Okulu

ELS Toronto Dil Okulu

"Toronto şehrinin merkezine yalnızca birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ELS Toronto dil okulu, yabancı dil eğitiminin yanında kendini sosyal ve kültürel anlamda gelişmek isteyen bireyler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor." ELS Kanada dil okulu bünyesinde Toronto şehrinde gerçekleştirilen dil okulu programı, ilgi odağı olan şehir merkezine sadece birkaç blok ötede ve yürüme mesafesinde yer alıyor. Öğrencilere, Kanada’nın yurtdışı eğitim alanında, öğrencilere en iyi çevresel imkanı s...

"Toronto şehrinin merkezine yalnızca birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ELS Toronto dil okulu, yabancı dil eğitiminin yanında kendini sosyal ve kültürel anlamda gelişmek isteyen bireyler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor."

ELS Kanada dil okulu bünyesinde Toronto şehrinde gerçekleştirilen dil okulu programı, ilgi odağı olan şehir merkezine sadece birkaç blok ötede ve yürüme mesafesinde yer alıyor. Öğrencilere, Kanada’nın yurtdışı eğitim alanında, öğrencilere en iyi çevresel imkanı sunan ve en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip şehrinde sanat, tiyatro, eğlence, restaurant ve alışveriş olanakları sunuyor. Kanada dil okulu dahilinde alanında uzman eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmaları ve yurtdışı eğitim programları uygulanarak çeşitli alanlarda dil eğitimi sağlanıyor. ELS dil okulu Kanada programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunar. Dersler çok uluslu ortamda ve interaktif eğitim çalışmaları ile keyifli ve eğlenceli hale getirilerek uygulanır. Böylelikle öğrenciler sıkılmadan dil kazanım düzeylerini maksimuma taşıma şansına sahip olurlar. Ders dışında boş zamanınızı değerlendirebileceğiniz pek çok sosyal aktiviteye ev sahipliği yapan Toronto şehrinin canlı ve renkli ortamında farklı kültürleri tanıma ve bolca pratik yapma şansı bulabilirsiniz.

Kanada dil okulları, eğitim sisteminin tüm dünya tarafından geçerli görülmesiyle yüksek seviyede. Buna karşın; eğer Kanada’da dil okulu eğitimi aldıktan sonra avrupa’da üniversite eğitimi almak gibi bir amacınız varsa, Kanada dil okulu ile hazırlanacağınız akademik programlarda kısmi değişiklikler var. TOEFL, SAT gibi sınavlara hazırlanacaklar açısından tavsiye edilirken eğer avrupa’da üniversite ya da IELTS gibi bir düşünceniz varsa Malta, İrlanda ve İngiltere’deki dil okulu programları tavsiye edilebilir. ELS Kanada dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunuyor. Bunların içerisinde; Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda hafatda 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile interaktif olarak gerçekleştirilir. Konaklama seçenekleriniz içerisinde aile yanı konaklama ya da okula bağlı olan binalarda konaklama alternatifleriniz var. Lakin günlük İngilizcenizin gelişebilmesi adına aile yanı konaklama; özellikle 20 ile 28 yaş arasına tavsiye ederiz.

ELS Kanada dil okulu programı, haftalık 220 CAD’tan başlayan fiyatlarla ücretlendirildi.

Yurtdışı eğitim kapsamında dünyanın en güzel ve en yaşanılablir şehrinde eğitim almak adına sizleri Nişantaşı'ndaki York Education ofisimize bekliyoruz.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 8 Hafta CAD 250
   9 - 15 Hafta CAD 230
   16 - 23 Hafta CAD 220
   24 - 31 Hafta CAD 210
   32 - 54 Hafta CAD 205
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS
  • Seviye
   : ELS dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunar. Bunların arasında; Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda hafatda 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile interaktif olarak gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Residence odalarda (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama olanakları mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 265 CAD' dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar