York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ELS Santa Monica Dil Okulu

ELS Santa Monica Dil Okulu

ELS Santa Monica Dil Okulu

ELS Santa Monica; Santa Monica merkezde, sanatçıların, tiyatro, mağaza ve açık hava restoranlarının yanı başında yer alır. Şehir, palmiye ağaçlarıyla dizili yolları, nefes kesen gün batımı, yumuşak iklimi ve arkadaş canlısı atmosferi ile ünlüdür. Eğitim sürecini aynı zamanda tatil yaparak geçirmek isteyen kişiler için oldukça ilgi çekici bir lokasyondur ve en çok tercih edilen yerlerin başında gelmektedir. ELS dil okulu merkezinde pek çok alana yönelik dil eğitim programları sunulur. Dersler mod...

ELS Santa Monica; Santa Monica merkezde, sanatçıların, tiyatro, mağaza ve açık hava restoranlarının yanı başında yer alır. Şehir, palmiye ağaçlarıyla dizili yolları, nefes kesen gün batımı, yumuşak iklimi ve arkadaş canlısı atmosferi ile ünlüdür. Eğitim sürecini aynı zamanda tatil yaparak geçirmek isteyen kişiler için oldukça ilgi çekici bir lokasyondur ve en çok tercih edilen yerlerin başında gelmektedir. ELS dil okulu merkezinde pek çok alana yönelik dil eğitim programları sunulur. Dersler modern ve tam donanımlı sınıflarda profesyonel ve kaliteli eğitim metodları uygulanarak işlenir. Ders dışında dil eğitimini destekleyen aktivite ve etkinlikler planlanarak öğrencilerin sosyalleşmesi ve keyifli vakit geçirmesi amaçlanır. Boş vakitlerinizde ise Santa Monica rıhtımını ziyaret edebilir veya sörf, kaykay, bisiklet ve yüzme gibi açık hava sporlarının tadını çıkarabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS
  • Seviye
   : Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı sunulur. Programlar kapsamında dil eğitim çalışmaları haftada 20 ve 30 ders şeklinde uygulanır.
  • Konaklama
   : ELS bünyesinde; residence odalı öğrenci yurdunda ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 304 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar