York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ELS San Diego Dil Okulu

ELS San Diego Dil Okulu

ELS San Diego Dil Okulu

ELS San Diego; California, San Diego’nun merkezinde, şehrin eğlence ve alışveriş bölgesi ile ana otobüs ve tramvay hatlarının yakınında yer alıyor. Konforlu iklimi, arkadaş canlısı atmosferi, kumsalları, yıl boyu süren etkinlikleri ve sayısız turist aktiviteleri, bu yaşam dolu Güney California şehrini, keşfedilmesi gereken eğlenceli ve benzersiz bir yer haline getiriyor. ELS dil okulunda, pek çok ihtiyaca yönelik dil eğitim programları en üst düzey verimi sağlayacak şekilde özenle hazırlanıyor v...

ELS San Diego; California, San Diego’nun merkezinde, şehrin eğlence ve alışveriş bölgesi ile ana otobüs ve tramvay hatlarının yakınında yer alıyor. Konforlu iklimi, arkadaş canlısı atmosferi, kumsalları, yıl boyu süren etkinlikleri ve sayısız turist aktiviteleri, bu yaşam dolu Güney California şehrini, keşfedilmesi gereken eğlenceli ve benzersiz bir yer haline getiriyor. ELS dil okulunda, pek çok ihtiyaca yönelik dil eğitim programları en üst düzey verimi sağlayacak şekilde özenle hazırlanıyor ve profesyonel metodlar ile uygulanıyor. Eğitim kalitesini korumak için sınıf mevcudu maksimum 15 öğrenciden oluşuyor ve sınıflarda farklı milletten öğrencilere yer veriliyor. Ders sonrası düzenlenen çeşitli interaktif etkinlik ve aktiviteler ile öğrencilerin birbirleriyle iletişime geçmelerini ve dil becerilerini geliştimelerini amaçlıyor. Ders dışındaki zamanlarda da sahil kenti San Diego'nun sunduğu pek çok sosyalleşme seçeneği ile keyifli, tatil havasında bir eğitim süreci geçirmeniz mümkün.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS
  • Seviye
   : Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, IELTS Sınavına Hazırlık, Birebir İngilizce alanlarında eğitim almanız mümkündür. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Okul bünyesindeki öğrenci yurdunda ki residence odalarda (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, aktiviteler, akıllı tahta, bilgi teknolojileri paketi, öğrenci salonu, kafeterya, mağaza, galeri ve restoranlara yakınlık okulun hizmet ve avantajları arasında yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 304 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar