Lütfen bekleyiniz...

ELS Riverdale Dil Okulu

ELS New York – Riverdale; Mount Saint Vincent kampüsünde yer alıyor. Hudson Nehri kıyısındaki kampüs, Manhattan’ın kültür, eğlence, sanat ve sosyal etkinlik merkezlerine yalnızca 40 dakika uzaklıktaki güvenli yaşam bölgesi olan Riverdale bölgesinde yer alıyor. Her alana yönelik dil eğitim programlarına yer veren kurumda, diğer lokasyonlara ek olarak; Üniversite Sertifika Programı bulunuyor. ELS, Akademik Amaçlı İngilizce programına (seviye 107 ve üstü) kaydolduğunda, Üniversite Sertifika Programı ile Mount Saint Vincent Yüksek Okulu’ndan seçtikleri dersleri alma imkanına sahip oluyorlar. Bu benzersiz ve değerli fırsat, yurt dışında bir akademik yılın parçası olarak sunuluyor. Sunduğu benzersiz eğitim hizmetlerinin yanı sıra öğrenciler için keyifli bir eğitim sürecini garantileyen Riverdale 'de mutlaka ziyaret edilmesi gereken dünyadaki en büyük hayvanat bahçesi olan Bronx Zoo bulunuyor ve 4.000’den fazla hayvana ev sahipliği yapıyor. Ayrıca spor faaliyetleri kapsamında Yankee stadyumunda bir beyzbol maçı izlemek ve meşhur takımın efsane oyuncularından bazılarını onurlandıran Monument Park’ı ziyaret etmek mümkün ya da bir haftasonunuzu New York botanik bahçesinde geçirerek 18.000 farklı bitki türünü keşfedebilirsiniz. ELS Riverdale'de hem sosyalleşme hemde bolca pratik yapma ayrıcalığını yaşayın.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS Education
  • Seviye
   : ELS dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunar. Bunların arasında; Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Yöneticiler için İngilizce, Süper yoğun İngilizce programları yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile interaktif olarak gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : ELS bünyesinde; aile yanı konaklama ya da kampüs içindeki residence odalı öğrenci yurdu seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 330 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi