Lütfen bekleyiniz...

ELS North Bay Dil Okulu

ELS North Bay, Kuzey California’nın muhteşem manzaralı San Rafael şehrindeki California Dominican Üniversitesi kampüsünde yer alıyor. San Francisco’ya otobüs ve feribotla kolayca erişilebilen San Rafael; Amerikan kültürünü yaşamak ve doğayı keşfetmek için sayısız fırsatlar sunan, güvenli ve güzel bir şehirdir. Seçkin ve ünlü üniversitelerden biri olan Domenican University kampüsünde gerçekleştirilen dil okulu programları, öğrencilere rahat, canlı ve ferah bir ortamda eğitim ayrıcalığı sağlıyor. Farklı milletten öğrencilerin katılımı ile sınıf atmosferi keyifli hale geliyor ve dersler öğrencilerin interaktif katılımları ile gerçekleşiyor. Her yaş grubuna ve ihtiyaca yönelik tam kapsamlı dil eğitim çalışmalarını uygulayan ELS, en çok tercih edilen okullar arasında yer alıyor. Ders dışında mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasında ise; Muir Ormanı Milli Anıtı ve Alcatraz gibi lokasyonlar bulunuyor. Ayrıca birçok kültürel ve sanatsal aktivite ve etkinlikler ile eğitim sürecini keyifli hale getirmek ve bolca dil pratiği yapmakta mümkün.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS
  • Seviye
   : ELS bünyesinde Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda interaktif olarak haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Domenican University of California kampüs yurdunda, residence odalarda (tek/çift kişilik) yada aile yanı konaklama olanakları mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar dil eğitim programına dahildir.
  • Fiyat
   : Haftalık 250 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi