York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ELS New York Manhattan Dil Okulu

ELS New York Manhattan Dil Okulu

ELS New York Manhattan Dil Okulu

Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyenlerin, ağırlıklı olarak katılım sağladığı ELS yurtdışı eğitim programı, akademik hazırlıklarda ve eğitmen hazırlık konusunda oldukça iyi bir dil okulu. Zaten hali hazırda üniversite kampüsünde eğitim veren ELS Amerika dil okulu programı, materyal açısından da oldukça geniş bir destek sağlıyor.  ELS bünyesinde New York Manhattan ’da Adelphi University şehir kampüsünde gerçekleştirilen dil okulu programı, ilgi odağı olan Soho ’da, Chinatown ve Tribeca’dan...

Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyenlerin, ağırlıklı olarak katılım sağladığı ELS yurtdışı eğitim programı, akademik hazırlıklarda ve eğitmen hazırlık konusunda oldukça iyi bir dil okulu. Zaten hali hazırda üniversite kampüsünde eğitim veren ELS Amerika dil okulu programı, materyal açısından da oldukça geniş bir destek sağlıyor.  ELS bünyesinde New York Manhattan ’da Adelphi University şehir kampüsünde gerçekleştirilen dil okulu programı, ilgi odağı olan Soho ’da, Chinatown ve Tribeca’dan sadece birkaç blok ötede ve Greenwich Kasabası’na yürüme mesafesinde merkezi bir lokasyonda yer alır. Amerika dil okulu kapsamında öğrencilere, Amerika’ nın en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip şehrinde sanat, tiyatro, eğlence, restaurant ve alışveriş olanakları sunar.

Dahilinde alanında uzman yurtdışı eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmaları uygulanarak eğitim verilir. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda interaktif olarak gerçekleştirilir. Birçok alana yönelik olarak sunulan program içerikleri öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey verimliliği sağlayacak şekilde düzenir. Her yıl çok uluslu ortamda farklı kültürden öğrencileri buluşturan ELS dil okulu, dil eğitimi konusunda yeterli bulunan okullardan bir tanesi.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyenler için de oldukça iyi bir sınav hazırlık eğitimi ve desteği sağlayan ELS Amerika dil okulu programı içerisinde Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda interaktif olarak haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.

Eğer Amerika’da eğitim programı olan ELS Adelphi dil okulu programına katılmak istiyorsanız, öncelikle Delphi üniversitesi ile ilgili detayları araştırmanızda fayda olacaktır.  Konaklama ve yurtdışı eğitim içerikleri, bu üniversite tarafından sağlanıyor. Adelphi University’de ki kampüs yurdunda, residence odalarda (tek/çift kişilik) yada aile yanı konaklama olanakları mevcuttur. Amerika’da yaşam kategorisinde konaklama şartları ise Adelphi University’deki Kampüs yurdunda, residence odalarda (tek/çift kişilik) yada aile yanı konaklama olanakları mevcuttur. Son olarak bu dil okulu programının fiyatı 220 dolardan başlıyor. Bu fiyatın içerisinde Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar dil eğitim programına dahil.

 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 4 Hafta $ 362
   1 - 8 Hafta $ 362
   1 - 12 Hafta $ 344
   1 - 16 Hafta $ 344
   1 - 20 Hafta $ 326
   1 - 24 Hafta $ 326
   1 - 28 Hafta $ 308
   1 - 32 Hafta $ 308
   1 - 36 Hafta $ 308
   1 - 40 Hafta $ 308
   1 - 44 Hafta $ 308
   1 - 48 Hafta $ 308
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS
  • Seviye
   : ELS bünyesinde Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda interaktif olarak haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Adelphi University’de ki kampüs yurdunda, residence odalarda (tek/çift kişilik) yada aile yanı konaklama olanakları mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar dil eğitim programına dahildir.
  • Fiyat
   : Haftalık 304 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar