York Eğitim Danışmanlığı

ELS Hofstra Dil Okulu

ELS Hofstra Dil Okulu

ELS Hofstra Dil Okulu

ELS New York Amerika dil okulu, Hofstra University kampüsünde yer alan merkezi ile rahat ve kolay erişilebilen Long Island Demiryolu ile New York City’ye yalnızca 40 dakika uzaklıkta yer alıyor. Geleneksel kampüs deneyiminin tadını çıkarırken yakın lokasyonlardaki yerlere örneğin Manhattan'a geziler gerçekleştirebileceğiniz bu yurtdışı eğitim programıyla hem gezi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de kişisel İngilizce dil eğitimi konusunda kazanımlar elde edebilirsiniz  . Canlı sosyal ortamlard...

ELS New York Amerika dil okulu, Hofstra University kampüsünde yer alan merkezi ile rahat ve kolay erişilebilen Long Island Demiryolu ile New York City’ye yalnızca 40 dakika uzaklıkta yer alıyor. Geleneksel kampüs deneyiminin tadını çıkarırken yakın lokasyonlardaki yerlere örneğin Manhattan'a geziler gerçekleştirebileceğiniz bu yurtdışı eğitim programıyla hem gezi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de kişisel İngilizce dil eğitimi konusunda kazanımlar elde edebilirsiniz  .

Canlı sosyal ortamlarda yer alma, eğlence ve kültürel olanaklardan faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. ELS dil okulu, üniversite kampüsü içerisinde bir çok alana yönelik gerçekleştirdiği dil rogramlarını, kampüsün tam donanımlı, geniş ve aydınlık sınıflarında, farklı milletten öğrencilerin katılımı ile profesyonel eğitim metodlarını benimseyerek uyguluyor. Yurtdışı eğitim programları, genellikle Boston, California, New Jersey gibi bölgelerde ağırlıklı olarak uygulansa da, Washington DC gibi bölgelerde de öğrencilerin kısmen daha az olması ve biraz daha turizmden uzak olması nedeniyle tercih ediliyor.

Amerika dil okulu fiyatları ortalamasında olan ELS dil okulu fiyatı, 330 dolardan başlıyor.

ELS Education bünyesindeki Hofstra Amerika dil okulu ile kişisel ihtiyaca yönelik eğitimlerle birlikte, üniversite kampüs içerisinde Amerika’da üniversite eğitimi almayı düşünenler de bu Amerika dil okulu programından faydalanabilirler. Bunun yanısıra hem tatil ile hem de yurtdışı eğitim programını bir arada sürdürmek isteyenler de ELS dil okulu programına başvururlar.

ELS Education Hofstra University Amerika dil okulu, programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunar. Bunların arasında; Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile interaktif olarak gerçekleştirilir.

Yurtdışı eğitim programlarının genelinde de göreceğiniz gibi; yanı konaklama ya da kampüs içindeki residence odalı öğrenci yurdu seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 Haftasonları Hofstra kampüsüne kısa bir tren yolculuğu mesafesinde bulunan, Philadelphia, Boston ve Washington, D.C. gibi şehirleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Hofstra Üniversitesinde yıl boyunca birçok festival düzenlenir. Binlerce sanat eseri ve açık hava heykelleri bulunan Hofstra Müzesini mutlaka gezmelisiniz.

 İngilizce kurs dışındaki zamanlarınızda yine kampüse yalnızca 20 dakika uzaklıktaki Jones Plajında kayık ve yüzme aktiviteleri gerçekleştirerek sosyalleşmeniz ve eğitim sürecini keyifle geçirmeniz mümkündür.

 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 4 Hafta $ 362
   1 - 8 Hafta $ 362
   1 - 12 Hafta $ 344
   1 - 16 Hafta $ 344
   1 - 20 Hafta $ 326
   1 - 24 Hafta $ 326
   1 - 28 Hafta $ 308
   1 - 32 Hafta $ 308
   1 - 36 Hafta $ 308
   1 - 40 Hafta $ 308
   1 - 44 Hafta $ 308
   1 - 48 Hafta $ 308
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Kurs Tarihleri
   06.05.2019, 03.06.2019, 01.07.2019, 29.07.2019, 26.08.2019, 23.09.2019, 21.10.2019, 18.11.2019, 16.12.2019
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS Education
  • Seviye
   : ELS dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunar. Bunların arasında; Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile interaktif olarak gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : ELS bünyesinde; aile yanı konaklama ya da kampüs içindeki residence odalı öğrenci yurdu seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 330 $'dan başlayan fiyatlarla

İlgili Programlar/Okullar