York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ELS Riverdale

ELS Riverdale

ELS Riverdale

ELS New York Amerika dil okulu, College Of Mount Saint Vincent kampüsünde yer alıp şehir merkezine 1 saatlik mesafededir. Canlı sosyal ortamlarda yer alma, eğlence ve kültürel olanaklardan faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. ELS dil okulu, college kampüsü içerisinde bir çok alana yönelik gerçekleştirdiği dil rogramlarını, kampüsün tam donanımlı, geniş ve aydınlık sınıflarında, farklı milletten öğrencilerin katılımı ile profesyonel eğitim metodlarını benimseyerek uyguluyor. Yurtdışı eğitim pr...

ELS New York Amerika dil okulu, College Of Mount Saint Vincent kampüsünde yer alıp şehir merkezine 1 saatlik mesafededir. Canlı sosyal ortamlarda yer alma, eğlence ve kültürel olanaklardan faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. ELS dil okulu, college kampüsü içerisinde bir çok alana yönelik gerçekleştirdiği dil rogramlarını, kampüsün tam donanımlı, geniş ve aydınlık sınıflarında, farklı milletten öğrencilerin katılımı ile profesyonel eğitim metodlarını benimseyerek uyguluyor. Yurtdışı eğitim programları, genellikle Boston, California, New Jersey gibi bölgelerde ağırlıklı olarak uygulansa da, Washington DC gibi bölgelerde de öğrencilerin kısmen daha az olması ve biraz daha turizmden uzak olması nedeniyle tercih ediliyor.

ELS Education College Of Mount Saint Vincent Amerika dil okulu, programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunar. Bunların arasında; Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile interaktif olarak gerçekleştirilir.

Yurtdışı eğitim programlarının genelinde de göreceğiniz gibi; yanı konaklama ya da kampüs içindeki residence odalı öğrenci yurdu seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 4 Hafta $ 362
   1 - 8 Hafta $ 362
   1 - 12 Hafta $ 344
   1 - 16 Hafta $ 344
   1 - 20 Hafta $ 326
   1 - 24 Hafta $ 326
   1 - 28 Hafta $ 308
   1 - 32 Hafta $ 308
   1 - 36 Hafta $ 308
   1 - 40 Hafta $ 308
   1 - 44 Hafta $ 308
   1 - 48 Hafta $ 308
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS Education
  • Seviye
   : ELS dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunar. Bunların arasında; Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile interaktif olarak gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : ELS bünyesinde; aile yanı konaklama ya da kampüs içindeki residence odalı öğrenci yurdu seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 330 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar