York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ELS Education Yurt Dışı Yaz Okulu

ELS Education Yurt Dışı Yaz Okulu

ELS Education Yurt Dışı Yaz Okulu

ELS Education, 50 yıllık tecrübesiyle 175 ülkede 1.100.000 ’den fazla öğrenciye dil eğitimi verriyor. Amerika ’da 50’den fazlası üniversite kampüslerinde bulunan 60 ’dan fazla merkeziyle eğitim sektöründe yer alıyor. ELS, seçkin program içerikleri, güvenli ve kaliteli konaklama seçenekleri, kültürel etkinlik ve gezi opsiyonları ile Amerika yaz okulu programları sunuyor. ELS, yaz okulu kapsamında öğrencilerin İngilizcede uzmanlaşması için kendi benzersiz müfredat, ders kitapları ve markalı dil öğ...

ELS Education, 50 yıllık tecrübesiyle 175 ülkede 1.100.000 ’den fazla öğrenciye dil eğitimi verriyor. Amerika ’da 50’den fazlası üniversite kampüslerinde bulunan 60 ’dan fazla merkeziyle eğitim sektöründe yer alıyor. ELS, seçkin program içerikleri, güvenli ve kaliteli konaklama seçenekleri, kültürel etkinlik ve gezi opsiyonları ile Amerika yaz okulu programları sunuyor. ELS, yaz okulu kapsamında öğrencilerin İngilizcede uzmanlaşması için kendi benzersiz müfredat, ders kitapları ve markalı dil öğrenme yazılımını geliştirmiştir. Kanıtlanmış öğretim yöntemleri ve 12 düzeyde öğretim müfredatıyla akademik başarı sağlıyor. Geleneksel Amerika yaz okulu atmosferinde yapılan geziler, çeşitli sportif aktivite ve etkinliklerin de katkısı ile ELS, öğrencilere keyifli vakit geçirme, sosyal ortamda dil becerilerini geliştirme ve yurt dışında eğitim konusunda kendilerini deneme fırsatı yaratıyor.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar