Lütfen bekleyiniz...

ELS Central Dil Okulu

ELS Central Amerika dil okulu, Pasifik Okyanusu ile San Francisco Körfezi arasındaki bir Kuzey California kıyı şehri olan San Francisco’nun tam kalbinde yer alıyor. Şehir; serin yazları, yıl boyu süren sisi, sarp arazisi, kendine özgü mimarisi ve manzaraları ile meşhur bir yurtdışı eğitim bölgesi haline geldi. Bazı popüler  yerleri ise Golden Gate Köprüsü, teleferik, Alcatraz ve Çin mahallesidir.  San Francisco, İngilizce öğrenmek isteyen her yaştan ve her kültürden öğrenciler için hayat dolu ve samimi bir şehir. ELS San Francisco Amerika dil okulu bünyesindeki bütün okullar modern ve son teknoloji ile donatıldı. ELS San Francisco dil okulu merkezi de oldukça canlı ve renkli bir atmosfere sahiptir.

Eğitim kalitesi ve verimliliği adına az mevcutlu sınıflarda, profesyonel ve interaktif eğitim metodları ile ders uygulanıyor. ELS Amerika dil okulu ile gençlere yönelik kurslar, profesyoneller, gençler ve küçük gruplar için eğitim organizasyonları yer alır.  Genellikle 16 ya da 17 yaş itibariyle genç yetişkinlerin ve de yetişkinlerin sezon içerisinde katılım sağladığı Amerika dil okulu programları ile yaklaşık 5-6 aylık bir İngilizce dil eğitimi ve yurtdışı eğitim programıyla İngilizce bilginizde yaklaşık 3-4 seviyelik bir artış gözlemlenecektir. ELS Central Amerika dil okulu ile hangi alan içerisinde katılım sağladıysanız, o programa ve içeriğe yönelik bir sertifika da veriliyor.

ELS Central’ın Amerika dil okulu ile yurtdışı eğitim programlarında fikslenmiş müfredatları görüyoruz. Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, IELTS Sınavına Hazırlık, Birebir İngilizce alanlarında eğitim almanız mümkündür. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir.

Haftalık 250 dolardan başlayan ELS Central Amerika dil okulu fiyatları hakkında diğer detaylar için ofisimizi aramanızda fayda var.

Bu ücretin içerisinde Ücretsiz wifi, aktiviteler, akıllı tahta, bilgi teknolojileri paketi, öğrenci salonu kullanımı, kafeterya, mağaza, galeri ve restoranlara yakınlık okulun hizmet ve avantajları arasında yer alır. Konaklama şartları içerisinde Okul bünyesindeki öğrenci yurdundaki residence odalarda (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 Amerika Dil Okulu ile Konaklama Şartları ve Müfredat

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS
  • Seviye
   : Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt dışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, IELTS Sınavına Hazırlık, Birebir İngilizce alanlarında eğitim almanız mümkündür. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Okul bünyesindeki öğrenci yurdundaki residence odalarda (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, aktiviteler, akıllı tahta, bilgi teknolojileri paketi, öğrenci salonu, kafeterya, mağaza, galeri ve restoranlara yakınlık okulun hizmet ve avantajları arasında yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 250 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi