York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EIC at Edinburgh Napier University

EIC at Edinburgh Napier University

EIC at Edinburgh Napier University

Üniversitemiz oldukça geniş ölçeklidir. Aslında her bölümün açılmasını istemememiz ile birlikte mutlaka açılan her bölüm hem öğretim görevlilerince hem de verilen eğitim kalitesince oldukça gelişmiştir. Üniversitemiz içerisinde hem yüksek lisans öğrenim hakkı hem de lisans öğrenim hakları mevcudiyetini korur. Lisans derslerine şöyle bir göz atmak gerekir ise; Muhasebe ve finansman Şirket yönetimi İş etütleri İnşaat mühendisliği Bilgisayar Genel mühendislik Misafir perverlik Hayat bilim...

Üniversitemiz oldukça geniş ölçeklidir. Aslında her bölümün açılmasını istemememiz ile birlikte mutlaka açılan her bölüm hem öğretim görevlilerince hem de verilen eğitim kalitesince oldukça gelişmiştir. Üniversitemiz içerisinde hem yüksek lisans öğrenim hakkı hem de lisans öğrenim hakları mevcudiyetini korur. Lisans derslerine şöyle bir göz atmak gerekir ise;

  • Muhasebe ve finansman
  • Şirket yönetimi
  • İş etütleri
  • İnşaat mühendisliği
  • Bilgisayar
  • Genel mühendislik
  • Misafir perverlik
  • Hayat bilimleri
  • Pazarlama

Şeklinde seçenekler karşımıza çıkar. Her öğrenci bu alalarda öğrenim görebilirler. Ve öğrenimlerini karşılayan her öğrenciler mutlaka burs imkanları ile de karşılaşmış olacakladır. Üniversitemize şehir dışından veya da yurt dışından katılacak olan her öğrenci mutlaka konaklama imkanları ile de karşı karşıya olacaktır. EIC at Edinburgh Napier University ile hem fırsatların hem de çok daha kaliteli eğitimlerin farkına varmış olacaksınız.

Herhangi bir yerde almış olduğunuz eğitim asla bizimler kadar iyi değildir. Kampus ortamını görmek ve bu anlamda tecrübe kazanmak mutlak olarak sizlere fazlaca başarıyı getirecektir. Üniversitemiz de din, dil ve ırk ayrıklığı asla gözetilmez ve her öğrenci eşit şartlar altında okulunu tamamlar. Yüksek lisans eğitimi alan her öğrenci de de durum aynıdır. EIC at Edinburgh Napier University mutlaka kendinize çok daha iyi bir gelecek sağlayabilecek olan bir üniversiteniz olmalıdır.

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar