York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Edinburgh Yurt Dışı Dil Okulu

Edinburgh Yurt Dışı Dil Okulu

Edinburgh Yurt Dışı Dil Okulu

İskoçya’nın başkenti olan Edinburg, kültürel ve sosyal anlamda oldukça farklı ve ilgi çekici lokasyonlardan biridir. Ayrıca Edinburg şehri güvenli ve gelişmiş olanakları ile de bilinmekte ve bu nedenle de tercih edilmektedir. Özellikle farklı bir lokasyonda ve farklı kültürel oluşumların içinde yer almak ve kaliteli eğitim olanakları ile dil okulu seçeneğini değerlendirmek isteyen öğrenciler için ideal ve uygun olan Edinburg’de, tam kapsamlı kampüsler, en üst düzey verimliliği sağlamak amacıyla ...

İskoçya’nın başkenti olan Edinburg, kültürel ve sosyal anlamda oldukça farklı ve ilgi çekici lokasyonlardan biridir. Ayrıca Edinburg şehri güvenli ve gelişmiş olanakları ile de bilinmekte ve bu nedenle de tercih edilmektedir. Özellikle farklı bir lokasyonda ve farklı kültürel oluşumların içinde yer almak ve kaliteli eğitim olanakları ile dil okulu seçeneğini değerlendirmek isteyen öğrenciler için ideal ve uygun olan Edinburg’de, tam kapsamlı kampüsler, en üst düzey verimliliği sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış programlar ve oldukça rahat konaklama seçenekleri mevcuttur. Edinburgh aynı zamanda tarihi bir şehir olması sebebiyle ders dışındaki sosyal yaşantınızı eğlenerek ve öğrenerek geçirmenize olanak sağlar.

Edinburg dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar