York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Washington Dil Okulu

EC Washington Dil Okulu

EC Washington Dil Okulu

Amerika dil okulu programı, Washington DC’de devam ediyor, eğitiminiz için en iyi yurtdışı eğitim programını sunuyor. Bu dil okulu programının merkezi şehrin kalbinde olup Beyaz Saraya sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde yerini aldı. Farklı milletten popülasyonun oldukça geniş olduğu Washington şehri özellikle yurt dışı eğitim planlayan genç profesyoneller için uygun şehirlerden biridir. EC, kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunar.  EC dil okulları dünyanın f...

Amerika dil okulu programı, Washington DC’de devam ediyor, eğitiminiz için en iyi yurtdışı eğitim programını sunuyor. Bu dil okulu programının merkezi şehrin kalbinde olup Beyaz Saraya sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde yerini aldı. Farklı milletten popülasyonun oldukça geniş olduğu Washington şehri özellikle yurt dışı eğitim planlayan genç profesyoneller için uygun şehirlerden biridir. EC, kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunar.  EC dil okulları dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm yaş gruplarından İngilizce öğrenmek, İngilizcesini geliştirmek isteyen kişiler için uygun olan programları ile 1905 yılından bugüne kadar kadar bu sektörde hizmet veriyor.

Amerika’da üniversite ya da diğer yurtdışı eğitim programlarının kapısını açan, Higher Score IELTS, TOEFL ve SAT sınavlarına yönelik çalışmalar gerçekleştirirken akademik yıl içerisinde de tıpkı bir Amerika’da üniversite gibi dil eğitimi sağlayabiliyor. Bununla birlikte iş hayatınızdaki gelişimi sağlayabilmek adına iş İngilizcesi gibi dil eğitimi de verebiliyorlar. Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce,  İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS,  DELF/DALF  Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Dil eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilir. Program boyunca öğleden sonraları İngilizce aktivite ve çalışmalar yapılır.

Özellikle Amerika’da üniversite okumak gibi bir hedefiniz varsa; EC English dil okulu programının sunduğu yurtdışı eğitim programı sizlere göre olabilir. Program ile beraber hem üniversiteleri daha yakından tanıyabilir hem de yurtdışında üniversite için gerekli çalışmaları, eğitmen desteğiyle yapabilirsiniz.

Amerika dil okulu ile yaşam koşulları ve Amerika’da konaklama şartları da epey merak ediliyor. Washington’da ki EC English dil okulu kampüs yurdunda ya da ortak dairelerde, tek ya da çift kişilik odalarda, İsteğe bağlı olarak aile yanı konaklama seçenekleri de mevcuttur.

Genel İngilizce ve İngilizce sınavlara hazırlık kurslarının dışında kişiye özel dil eğitim programları da vardır. Washington dil okulları, her yıl bünyesinde dünyanın farklı noktalarından öğrenci ağırlar. Gerek dil öğrenmek, gerek yurt dışı eğitim için alt yapı sağlamak, gerekse kariyer amaçlı dil eğitimi almak için uygun lokasyonlardan biridir. Konaklama seçenekleri çeşitli, ulaşım ve sosyal yaşam kolaydır. Haftalık 240 dolar olan bu Amerika dil okulu fiyatları içerisinde havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Beach Club üyeliği gibi servisler var.

 

Amerika Dil Okulu EC English Washington

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 11 Hafta $ 390
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Dil eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilir. Program boyunca öğleden sonraları İngilizce aktivite ve çalışmalar yapılır.
  • Konaklama
   : Washington’da ki EC kampüs yurdunda ya da ortak dairelerde (tek/çift kişilik) İsteğe bağlı olarak aile yanı konaklama seçenekleri de mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Beach Club üyeliği
  • Fiyat
   : Haftalık 356 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar