Lütfen bekleyiniz...

EC Washington Dil Okulu

ABD siyasetinin merkez üssü Washington, eğitiminiz için büyüleyici bir ortam sağlar. Okulun merkezi şehrin kalbinde olup Beyaz Saraya sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Farklı milletten popülasyonun oldukça geniş olduğu Washington şehri özellikle yurt dışı eğitim planlayan genç profesyoneller için uygun şehirlerden biridir. EC, kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunar.  EC dil okulları dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm yaş gruplarından İngilizce öğrenmek, İngilizcesini geliştirmek isteyen kişiler için uygun olan programları ile 1905 yılından şimdiye kadar bu sektörde hizmet vermektedir. Genel İngilizce ve İngilizce sınavlara hazırlık kurslarının dışında kişiye özel dil eğitim programları da vardır. Washington dil okulları, her yıl bünyesinde dünyanın farklı noktalarından öğrenci ağırlar. Gerek dil öğrenmek, gerek yurt dışı eğitim için alt yapı sağlamak, gerekse kariyer amaçlı dil eğitimi almak için uygun lokasyonlardan biridir. Konaklama seçenekleri çeşitli, ulaşım ve sosyal yaşam kolaydır.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Dil eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilir. Program boyunca öğleden sonraları İngilizce aktivite ve çalışmalar yapılır.
  • Konaklama
   : Washington’da ki EC kampüs yurdunda ya da ortak dairelerde (tek/çift kişilik) İsteğe bağlı olarak aile yanı konaklama seçenekleri de mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Beach Club üyeliği
  • Fiyat
   : Haftalık 240 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi