Lütfen bekleyiniz...

EC Vancouver Dil Okulu

EC bünyesinde merkezi bir konumda gerçekleştirilen Vancouver dil okulu programı, muhteşem bir manzaraya sahip binada ve oldukça merkezi bir lokasyonda yer alır. Modern ve tam donanımlı bir okul olup, mağaza ve restoranlara birkaç dakikalık yürüme mesafesine konumlanmıştır. EC dahilinde alanında uzman eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmaları uygulanarak eğitim verilmektedir. Bir çok alana yönelik program tasarlayan ve profesyonel eğitim metodları ile uygulayan EC, akademik alanda destek almak isteyen ya da dil becerilerini geliştirmek isteyen kişiler için tam kapsamlı eğitim fırsatları sunar. Vancouver renkli ve canlı bir şehir olması ile beraber ulaşım ve sosyal yaşam sakin ve kolaydır. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir çok etkinlik ve aktiviteye ev sahipliği yapar. Ayrıca geziler ile Kanada'yı keşfetme şansı da bulabilirsiniz. Vancouver'ı York Education ile keşfetmeye hazır mısınız ?

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : EC dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Bunların arasında; Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer almaktadır. Eğitimler haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Öğrenci kampüs yurdunda ya da residence odalarda (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi
  • Fiyat
   : Haftalık 199 CAD'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi