Lütfen bekleyiniz...

EC Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

EC bünyesinde Toronto’da düzenlenen dil okulu programı, Toronto’nun tam kalbinde aydınlık, modern ve tam donanımlı kampüste gerçekleştirilmektedir. Samimi, geniş ve modern atmosferi ile Toronto, Kanada’nın en güçlü finansal sermayesine sahip şehridir. Sanatı, müzik ve spor faaliyetleri, müzeleri ve daha fazlasını içinde barındıran bu  eşsiz semt dil eğitimi için ideal lokasyonlardan biri haline gelmektedir. Dahilinde alanında uzman eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmaları uygulanarak eğitim verilmektedir. EC Kanada programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Seçkin program içerikleri öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey verimliliği sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan EC dil okulları, farklı milletten öğrencileri buluşturarak renklendirdiği eğitim çalışmaları sayesinde, dil okulunu öğrenciler için hem eğitici, hem keyifli hale getirmektedir. Eğitim ve konaklama masraflarınızı Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde detaylandıralım, bu fırsatı kaçırmayın. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC
  • Seviye
   : EC Kanada dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Bunlardan bazıları; Genel İngilizce, çalışma amaçlı İngilizce, mini grup veya iş İngilizcesi mini grubu, akademik dönem, Cambridge sınav hazırlık ve IELTS/TOEFL sınavlarına hazırlık çalışmaları yer alır. Eğitimler haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Toronto’daki kampüs yurdunda yada ortak dairelerde (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi
  • Fiyat
   : Haftalık 230 CAD'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi