York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

EC Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

EC Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

"EC okulları kapsamında Toronto'da faaliyet gösteren EC Toronto Yurt Dışı dil okulu, öğrencilerine alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler aracılığıyla verdiği dil eğitiminin yanında sunduğu sanat, müzik, spor ve daha birçok kültürel faaliyet ile Kanada dil okulları içerisinde hatrı sayılır bir yere sahiptir."  EC Kanada programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Seçkin program içerikleri öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey veriml...

"EC okulları kapsamında Toronto'da faaliyet gösteren EC Toronto Yurt Dışı dil okulu, öğrencilerine alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler aracılığıyla verdiği dil eğitiminin yanında sunduğu sanat, müzik, spor ve daha birçok kültürel faaliyet ile Kanada dil okulları içerisinde hatrı sayılır bir yere sahiptir."

 EC Kanada programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Seçkin program içerikleri öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey verimliliği sağlayacak şekilde düzenlendi. EC Kanada dil okulu ve diğer Kanada programlarının çoğu, İngiltere - ABD gibi ülkelerden CAD kuru dolayısıyla daha hesaplı bir fiyatlandırmayla ortaya çıkıyor. Kanada dil okulu fiyatları sayfamızdan tüm fiyatları detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

EC Kanada dil okulu programları kişiye ve kişisel ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Bunlardan bazıları; Genel İngilizce, çalışma amaçlı İngilizce, mini grup veya iş İngilizcesi mini grubu, akademik dönem, Cambridge sınav hazırlık ve IELTS/TOEFL sınavlarına hazırlık çalışmaları yer alır. Eğitimler haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştiriliyor.

Kanada'da dil okulu tercih edenlerin hemen hemen hepsi; üniversite eğitimlerini ya da yüksek lisanslarını Kanada'da sürdürerek yurtdışı eğitim programlarını sürdürüyor. Yani, Kanada dil okulu tercihlerinizi bir yurtdışı eğitim paket programı gibi düşünmenizde fayda var. Bu esnada, Amerika'daki community college gibi ve Kanada'daki diğer üniversite hazırlık programlarını takip etmenizde fayda var. 

Dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan Kanada EC dil okulları, farklı milletten öğrencileri buluşturarak renklendirdiği eğitim çalışmaları sayesinde, dil okulunu öğrenciler için hem eğitici, hem keyifli hale getirmektedir. Eğitim ve konaklama masraflarınızı Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde detaylandıralım, bu fırsatı kaçırmayın. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC
  • Seviye
   : EC Kanada dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Bunlardan bazıları; Genel İngilizce, çalışma amaçlı İngilizce, mini grup veya iş İngilizcesi mini grubu, akademik dönem, Cambridge sınav hazırlık ve IELTS/TOEFL sınavlarına hazırlık çalışmaları yer alır. Eğitimler haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Toronto’daki kampüs yurdunda yada ortak dairelerde (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi
  • Fiyat
   : Haftalık 230 CAD'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar